Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/7

Usługi pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Jakubisiak obsługuje pogrzeby w Warszawie oraz na wszystkich cmentarzach w Polsce. Organizujemy ceremonie katolickie, świeckie i innych wyznań, w formie pogrzebu tradycyjnego w trumnie oraz połączonego z kremacją w urnie. Przeprowadzamy uroczystości z udziałem asysty honorowej Wojska Polskiego, Policji, Straży i innych. Nasz Zakład Pogrzebowy jako jeden z niewielu firm w Warszawie posiada specjalistyczną kadrę tanatologów z certyfikatami honorowanymi w całej Europie. Dzięki naszym pracownikom macie Państwo pewność, że Ciało bliskiej Osoby będzie przygotowane do ostatniej drogi godnie i w pełni profesjonalnie.

W ramach naszych usług pogrzebowych wykonujemy kosmetykę, wizaż i toaletę pośmiertną, zabezpieczanie i dezynfekcję zmarłych, rekonstrukcję powypadkową oraz balsamację połączoną z ubieraniem. Dom pogrzebowy Jakubisiak Warszawa poleca również skorzystanie z naszej oferty sprzedażowej, w której znajdą Państwo wielorakie niezbędne wyposażenie i akcesoria pogrzebowe.
W razie wątpliwości służymy profesjonalnym doradztwem ze strony jednego z naszych pracowników.

Poniżej przedstawiamy ofertę usług i produktów
Nasza firma funkcjonuje na terenie miasta Warszawa. Oferujemy dojazd do domu klienta w celu omówienia szczegółów dotyczących wykonania usług. Naszą pomoc kierujemy szczególnie do mieszkańców takich dzielnic jak: