Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/7

Zakład pogrzebowy Warszawa Ursus

ZAKŁAD POGRZEBOWY JAKUBISIAK - URSUS

Zakład pogrzebowy Jakubisiak swoją działalność prowadzi na terenie Warszawy, między innymi w granicach dzielnicy Ursus. Pragniemy jak najbardziej ułatwić Państwu wszelkie formalności związane z organizacja pogrzebu, dlatego pracujemy całą dobę i jesteśmy do Państwa dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości. Wybór naszego zakładu pogrzebowego to gwarancja najwyższej jakości usług i profesjonalnego podejścia pracowników.

USŁUGI ZAKŁADU POGRZEBOWEGO

Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie w branży pogrzebowej. Od samego początku przyświecała nam dewiza mówiąca, że chcemy zaproponować takie usługi pogrzebowe, które maksymalnie odciążą rodzinę zmarłego. Chcemy być wsparciem dla naszych klientów w tym trudnym dla nich czasie, dlatego zajmujemy się organizacją ceremonii i pogrzebu dla mieszkańców w dzielnicy Ursus od A do Z. Obsługujemy uroczystości również na cmentarzu Solipce (Solipse) przy ul. Ryżowej, którego zarząd znajduje się w parafii św. Józefa Oblubieńca NMP ul. Gen. K. Sosnkowskiego 34. Jednocześnie podpowiadamy, że na terenie Ursusa znajdują się następujące kościoły parafialne:
– Matki Bożej Fatimskiej ul. Zagłoby 37
– Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa ul. Wojciechowskiego 32
– Najświętszego Serca Pana Jezusa ul. Piastowska 6a
– św. Jana Apostoła i Ewangelisty ul. Bolesława Śmiałego 13
– świętej Rodziny ul. Świętej Rodziny 1
W ramach usług naszego zakładu pogrzebowego na terenie Ursusa i całej Warszawy proponujemy:
– DOPEŁNIENIE FORMALNOŚCI W URZĘDACH, SZPITALACH, KOŚCIOŁACH, ZARZĄDACH CMENTARZY
– ORGANIZACJĘ POCHÓWKU W DOWOLNYM OBRZĄDKU
– KREMACJĘ
– FOTOREPORTAŻ Z CEREMONII
– OPRAWĘ MUZYCZNĄ
– PUBLIKACJĘ NEKROLOGÓW W DOWOLNEJ PRASIE
– CAŁODOBOWY TRANSPORT ZMARŁYCH MIĘDZYNARODOWY I KRAJOWY

USŁUGI POGRZEBOWE WARSZAWA URSUS – CENNIK

Staramy się, aby nasz cennik usług pogrzebowych był dopasowany do potrzeb i możliwości finansowych klienta. Przykładowy koszt pogrzebu tradycyjnego (z trumną) w dzielnicy Ursus zaczyna się od 4400 zł brutto – w tej cenie zapewniamy Państwu m. in. załatwienie wszelkich formalności, transport osoby zmarłej na pogrzeb oraz trumnę z tabliczką. Interesuje Państwa organizacja pogrzebu urnowego w dzielnicy Ursus? Zapraszamy do kontaktu.
Jakubisiak – najlepszy zakład pogrzebowy Warszawa Ursus

wieńce pogrzebowe warszawa ursus