Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/7

OPIEKA NAD GROBEM

OPIEKA NAD GROBAMI

Nasza kompleksowa oferta jest realizowana na terenie miasta Warszawa obejmuje szereg usług związanych z pielęgnacją nagrobków. Dokonujemy dokumentację fotograficzną przed i po wykonaniu usługi.

PIELĘGNACJA NAGROBKÓW W WARSZAWIE

Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie organizacji ceremonii pogrzebowych, pochówku oraz dopełnienia wszelkich formalności z urzędami, kościołem oraz zarządem cmentarza. Dysponujemy własnymi nowymi karawanami oraz prowadzimy sprzedaż wyposażenia potrzebnego do przeprowadzenia uroczystości pogrzebowych.

Nasz zakład funkcjonuje po to, aby odciążyć rodziny będące w smutku po śmierci bliskiej im osoby. Dlatego oferujemy całościowe usługi, w tym zatroszczenie się o przewóz zmarłego, szczegółowe zaplanowanie uroczystości oraz zapewnienie przeprowadzenia odpowiedniego obrządku. Pomożemy opublikować nekrolog, a także zadbamy o oprawę muzyczną i multimedialną całej ceremonii. Zajmujemy się przewożeniem osób na miejsce odbycia się pogrzebu. W trosce o rodziny mieszkające daleko od miejsca pochówku zmarłego w naszej ofercie znajduje się całoroczna opieka nad grobami.