Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/7

Zakład pogrzebowy Warszawa Bielany

ZAKŁAD POGRZEBOWY NA BIELANACH

Jesteśmy zakładem pogrzebowym, który w ramach swoich usług proponuje organizację pogrzebu, transport zmarłego, kremację oraz opiekę nad grobami i wykonanie wieńców czy wiązanek. Działalność naszego zakładu pogrzebowego obejmuje całą Warszawę, także dzielnicę Bielany, w tym cmentarz na Wawrzyszewie, którego zarząd znajduje się w parafii św. Marii Magdaleny (ul. Wólczyńska 64) – zajmujemy się kompleksową pomocą pogrzebową, a w ramach naszych usług pogrzebowych proponujemy organizację pogrzebu w dowolnym obrządku. Obsługujemy wszystkie cmentarze w Warszawie. Jesteśmy w stanie zrealizować transport zmarłych na trasie krajowej lub międzynarodowej. To usługa całodobowa, gwarantująca pewność rodziny, że zmarły zostanie potraktowane z należytym szacunkiem, przy uwzględnieniu zwyczajów i tradycji rodziny, na życzenie możemy odebrać ciało zmarłego ze szpitala Bielańskiego przy ul. Cegłowskiej 80.

USŁUGI POGRZEBOWE W WARSZAWIE

Ponadto zajmujemy się realizacją wszelkich formalności związanych z pogrzebem. Załatwiamy sprawy w urzędach, kościołach, na cmentarzach, w tym na cmentarzu Komunalnym Północnym na Wólce Węglowej i kaplicy św. Ignacego Loyoli (ul. Wóycickiego 14a), aby jak najbardziej odciążyć rodzinę w tej trudnej sytuacji. Rodzina nie musi się martwić o załatwienie formalnych spraw i może się zająć pożegnaniem bliskich osób bez dodatkowego stresu. Nasz zakład pogrzebowy jest do Państwa dyspozycji całą dobę na terenie dzielnicy Warszawa-Bielany.

CENA POGRZEBU – WARSZAWA BIELANY

Służymy poradą i pomocą, w razie jakichkolwiek pytań dotyczących cennika usług pogrzebowych, czy też szczegółów dotyczących realizacji poszczególnych usług – prosimy o kontakt. W przypadku pogrzebu z trumną, przykładowy koszt zaczyna się od 4400 zł brutto. Cena zawiera trumnę z tabliczką, transport, w pełni kompleksową obsługę oraz pamiątkowe obrazki. Koszty, jakie muszą Państwo ewentualnie doliczyć do powyższej ceny to koszt mszy świętej, zarządu cmentarza, chłodni, przygotowania osoby zmarłej do pochówku oraz otwarcia/zamknięcia grobu. Zaświadczenie z parafii, niezbędne do odprawienia mszy na cmentarzu, można uzyskać w kościele osoby zmarłej. Dla ułatwienia poniżej kościoły na Bielanach:
– Bł. Edwarda Detkensa w Lasku Bielańskim ul. Dewajtis 3
– Matki Bożej Królowej Pokoju ul. Dzierżoniowska 7
– Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych ul. J. Conrada 7
– Niepokalanego Poczęcia NMP ul. Przy Agorze 9
– św. Krzysztofa ul. płk. M. Niedzielskiego “Żywiciela” 4
– św. Zygmunta pl. Konfederacji 55
– świętych Rafała i Alberta na Rudzie ul. Gwiaździsta 17
– Zesłania Ducha Świętego na Słodowcu ul. Broniewskiego 44
Jakubisiak – najlepszy zakład pogrzebowy Warszawa Bielany – Cmentarz Północy, Wólka Węglowa

zakład pogrzebowy warszawa bielany