Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/7

Bielany

ZAKŁAD POGRZEBOWY NA BIELANACH 

Jesteśmy zakładem pogrzebowym, który w ramach swoich usług proponuje organizację pogrzebu, transport zmarłego, kremację oraz opiekę nad grobami i wykonanie wieńców czy wiązanek. Działalność naszego zakładu pogrzebowego obejmuje całą Warszawę, także dzielnicę Bielany – zajmujemy się kompleksową pomocą pogrzebową, a w ramach naszych usług pogrzebowych proponujemy organizację pogrzebu w dowolnym obrządku. Obsługujemy wszystkie cmentarze w Warszawie. Jesteśmy w stanie zrealizować transport zmarłych na trasie krajowej lub międzynarodowej. To usługa całodobowa, gwarantująca pewność rodziny, że zmarły zostanie potraktowane z należytym szacunkiem, przy uwzględnieniu zwyczajów i tradycji rodziny. 

 

USŁUGI POGRZEBOWE W WARSZAWIE  

Ponadto zajmujemy się realizacją wszelkich formalności związanych z pogrzebem. Załatwiamy sprawy w urzędach, kościołach, na cmentarzach, aby jak najbardziej odciążyć rodzinę w tej trudnej sytuacji. Rodzina nie musi się martwić o załatwienie formalnych spraw i może się zająć pożegnaniem bliskich osób bez dodatkowego stresu. Nasz zakład pogrzebowy jest do Państwa dyspozycji całą dobę na terenie dzielnicy Warszawa-Bielany. 

 

CENA POGRZEBU – WARSZAWA BIELANY 

Służymy poradą i pomocą, w razie jakichkolwiek pytań dotyczących cennika usług pogrzebowych, czy też szczegółów dotyczących realizacji poszczególnych usług – prosimy o kontakt. W przypadku pogrzebu z trumną, przykładowy koszt zaczyna się od 2985 zł brutto. Cena zawiera trumnę z tabliczką, transport, w pełni kompleksową obsługę oraz pamiątkowe obrazki. Koszty, jakie muszą Państwo ewentualnie doliczyć do powyższej ceny to koszt mszy świętej, zarządu cmentarza, chłodni, przygotowania osoby zmarłej do pochówku oraz otwarcia/zamknięcia grobu.  

zakład pogrzebowy warszawa bielany