Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/7

Zakład pogrzebowy Warszawa Bemowo

USŁUGI POGRZEBOWE W DZIELNICY BEMOWO

W ramach działalności naszej firmy pogrzebowej proponujemy profesjonalne usługi pogrzebowe na terenie dzielnicy Warszawa-Bemowo. Działalność naszego domu pogrzebowego opiera się na ogromnym doświadczeniu – w ciągu wielu lat pracy zdobyliśmy cenną praktykę i mieliśmy okazję poznać zróżnicowane potrzeby Klientów. Stale podnosimy kwalifikacje, a oferowane przez nas usługi znacznie wykraczają poza standardową ofertę innych zakładów pogrzebowych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji całą dobę – można liczyć na naszą kompleksową pomoc o dowolnej porze dnia i nocy.

INNE USŁUGI POGRZEBOWE W WARSZAWIE

Oprócz kompleksowej organizacji pochówku możemy zaproponować naszym klientom usługę całodobowego transportu osoby zmarłej, w tym również na terenie Bemowa. Jeśli rodzina zmarłego życzy sobie tego, organizujemy kremację, załatwiając związane z tym wszelkie formalności. Jako zakład pogrzebowy z Warszawy dbamy o to, by rodzina mogła w spokoju pożegnać swoich bliskich, nie stresując się dodatkowo formalnościami związanymi z organizacją pogrzebu. Rodziny potrzebujące uzyskać zgodę na mszę poza parafią zmarłego muszą udać się do właściwego kościoła, na terenie Bemowa są to m. in.:
– kościół Bogurodzicy Maryi ul. Powstańców Śląskich 67d
– kościół Matki Bożej Królowej Aniołów ul. Ks. Bronisława Markiewicza 1
– kościół Matki Bożej Ostrobramskiej ul. Urbanowicza 49
– kościół Podwyższenia Krzyża Świętego ul. Słomiana 2/4
– kościół św. Jana Pawła II ul. Obrońców Tobruku 48
– kościół św. Łukasza Ewangelisty ul. Górczewska 176

CENA ORGANIZACJI POGRZEBU NA BEMOWIE

Cennik zakładu pogrzebowego Jakubisiak wyróżnia się przystępnością – staramy się, aby koszty naszych usług pogrzebowych były dopasowane do możliwości każdego klienta. Przykładowa cena organizacji pochówku w formie tradycyjnej (z trumną) zaczyna się od 4400 zł brutto, w cenie zawarta jest m.in. trumna, kompleksowa obsługa, transport i załatwienie niezbędnych formalności.
Jakubisiak – najlepszy zakład pogrzebowy Warszawa Bemowo

zakład pogrzebowy bemowo