Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/7

Zakład pogrzebowy Warszawa Rembertów

ZAKŁAD POGRZEBOWY WARSZAWA – REMBERTÓW

Zakład pogrzebowy Jakubisiak z Warszawy bazuje przede wszystkim na oferowaniu swoim klientom kompleksowych usług pogrzebowych. Chcemy, by w przypadku śmierci najbliższych rodzina mogła zająć się godnym pożegnaniem oraz spokojnym przeżywaniem żałoby, a nie załatwianiem szeregu formalności. To dlatego klienci naszego zakładu pogrzebowego mogą liczyć na usługi nie tylko związane z pochówkiem, ale także na te wymagane procedurami urzędów. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów przez całą dobę na terenie Rembertowa i całej Warszawy. 

USŁUGI POGRZEBOWE PRZEZ CAŁY ROK

Oprócz usług pogrzebowych na terenie Rembertowa, nasz zakład pogrzebowy proponuje także sprzątanie grobów przez cały rok. To usługa wybierana przez osoby, które nie mają możliwości dbania o groby swoich najbliższych, a chcą, aby nagrobek wyglądał schludnie. Dodatkowo na życzenie klienta oferujemy możliwość zamówienia indywidualnych kompozycji kwiatowych i zniczy, które zostaną dostarczone na cmentarz i złożone na rodzinnym grobie. Służymy fachową pomocą mieszańcom Rembertowa i całej Warszawy. Obsługujemy msze pogrzebowe m. in. w kościele św. Łucji Dziewicy i Męczennicy (ul. Ignacego Paderewskiego 42) oraz w kościele Matki Boskiej Zwycięskiej (ul. Grzybowa 1) usytuowanym przy cmentarzu Warszawa Rembertów. 

CENNIK USŁUG POGRZEBOWYCH – REMBERTÓW 

Jeżeli chcą Państwo skorzystać z usług wykwalifikowanych pracowników domu pogrzebowego Jakubisiak – prosimy o kontakt. Gwarantujemy profesjonalną organizacja pogrzebu na terenie Rembertowa, zapewniamy całodobowe wsparcie i konkurencyjne ceny usług pogrzebowych. Przykładowa cena organizacji pogrzebu w wersji tradycyjnej (z trumną) zaczyna się od 4400 zł brutto.
Jakubisiak – najlepszy zakład pogrzebowy Warszawa – Rembertów.

nagrobki warszawa rembertów