Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/7

Zakład pogrzebowy Raszyn

USŁUGI POGRZEBOWE – RASZYN

Jakubisiak to zakład pogrzebowy z Warszawy, który proponuje swoim klientom pełen zakres usług w skład których wchodzi miedzy innymi profesjonalne doradztwo, kompleksowa organizacja i przygotowanie uroczystości pogrzebowej. Odpowiadając na potrzeby rynku, nasz zakład pogrzebowy postanowił rozszerzyć swoją działalność także na teren Raszyna. Jeżeli szukają Państwo domu pogrzebowego z wieloletnim doświadczeniem – gwarantujemy pełen profesjonalizm i rzetelną, kompleksową pomoc wykwalifikowanych pracowników.  

ORGANIZACJA UROCZYSTOŚCI POGRZEBOWEJ – RASZYN

Świadczone przez nas usługi pogrzebowe, oparte są przede wszystkim na zrozumieniu trudnej sytuacji w jakiej znalazła się rodzina osoby zmarłej. Staramy się maksymalnie odciążyć rodzinę w koniecznych do załatwienia formalnościach, tak by mogła w spokoju przeżyć ten trudny czas. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na organizację uroczystości pogrzebowej w Raszynie tak, aby rodzina nie musiała niepotrzebnie stresować się formalnościami.   

CENNIK POGRZEBU W RASZYNIE

Usługi pogrzebowe naszego zakładu to nie tylko szereg koniecznych do załatwienia formalności, zadbanie o oprawę muzyczną i kwiatową oraz przebieg uroczystości, w ofercie posiadamy również usługę międzynarodowego transportu zwłok, zamieszczania nekrologów oraz opiekę nad grobami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę na terenie Raszyna – zachęcamy do zapoznania się z cennikiem organizacji pogrzebu, w przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań prosimy o kontakt. Chętnie doradzimy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości związane z organizacją pogrzebu np. na cmentarzu w Raszynie pod patronatem kościoła św. Szczepana przy al. Krakowskiej 6..  
Jakubisiak – najlepszy zakład pogrzebowy Raszyn

Zakład pogrzebowy Warszawa Białołęka Tarchomin