Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/7

Zakład pogrzebowy Warszawa Białołęka Tarchomin

CAŁODOBOWE USŁUGI POGRZEBOWE DLA MIESZKAŃCÓW BIAŁOŁĘKI i TARCHOMINA

Zakład pogrzebowy Jakubisiak to niezależna i rodzinna firma, która zatroszczy się o Państwa w tym najtrudniejszym momencie. 24-godzinna pomoc, gdy zgon nastąpił w domu, świadczona jest również na terenie Białołęki i Tarchomina. Doświadczeni i oddani organizatorzy pogrzebów czekają na Państwa w Warszawskich biurach, gdy potrzebna jest pomoc, aby przejść przez wszystkie zawiłości formalne. Jeżeli jest taka potrzeba, większość czynności uzgadniających przeprowadzimy zdalnie, proszę jednak pamiętać, że istnieje konieczność osobistego podpisania dokumentów. Można tego dokonać stacjonarnie, jak również zamówić usługę biura mobilnego na terenie Warszawy, wtedy nasz pracownik przyjedzie do Państwa by dopełnić formalności.
Potrzebujecie Państwo naszej pomocy. Proszę dzwonić – pomożemy.

CENA POGRZEBU – BIAŁOŁĘKA, TARCHOMIN

Szacunkowy koszt tradycyjnego pochówku zaczyna się od 3645 zł brutto obejmując m. in. załatwienie formalności, transport trumny na pogrzeb, sarkofag z tabliczką, obrazki pamiątkowe. Jeżeli konieczne będzie odebranie zgody na mszę w innym kościele, trzeba to niestety zrobić osobiście w parafii zmarłego np.:
– św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty ul. Ostródzka 172
– św. Michała Archanioła ul. Głębocka 119
– św. Franciszka z Asyżu ul. Strumykowa 25
– Najświętszej Maryi Panny Matki Pięknej Miłości ul. Myśliborska 100
Jeżeli nie wiecie Państwo czy i do jakiego kościoła należy się zgłosić, podczas omawiania organizacji pogrzebu pomożemy w ustaleniu tej informacji.

USŁUGI ZAKŁADU POGZREBOWEGO NA BIAŁOŁĘCE i TARCHOMINIE

Kiedy odszedł ktoś bliski i trzeba zorganizować pogrzeb, poprowadzimy Państwa przez każdy krok. Od pierwszego telefonu do dnia pogrzebu, a nawet później, będziemy wspierać we wszystkim, co trzeba robić. Pomagamy wszystkim mieszkańcom Warszawy, w tym również osobom mieszkającym na Białołęce czy Tarchominie.
Rozumiemy jak ważne jest poczucie, że daliście Państwo ukochanej osobie to, co najlepsze, żegnając to utracone życie z szacunkiem, godnością i tradycją rodzinną w planowanym ostatnim pożegnaniu, zarówno organizując pełne nabożeństwo, jak i uroczystość świecką… To Państwa wybór, dla nas liczy się człowiek.
Wysłuchamy, aby pomóc w przygotowaniu pożegnania najbardziej odpowiedniego dla Państwa i dla osoby, która zmarła. Każdy pogrzeb jest inny i nie ma ustalonej zasady, ile czasu powinna zająć organizacja i planowanie. Różne rodzaje pogrzebów wymagają różnych formalności i kierują się różnymi zasadami.
Zakład Pogrzebowy Jakubisiak (również Białołęka i Tarchomin) pomoże we wszystkim, co potrzebne do przeprowadzenia pogrzebu. Podczas spotkania organizacyjnego zapytamy między innymi, jakie są wytyczne, jaki rodzaj pochówku, czy jest miejsce na cmentarzu, czy chcą Państwo zakupić nowy grób. Zdajemy sobie sprawę jakie to może być trudne, dlatego nie naciskamy, nie poganiamy, czasami z niektórymi wyborami „trzeba się przespać”. Następnie omówimy z Państwem pozostałe decyzje, które będzie trzeba podjąć, pomożemy w każdej formalności. Jasno rozmawiamy również o wszystkich kosztach. Nawet jeśli rozmowa o pieniądzach może być dla Państwa niewygodna, ważne jest, aby ją przeprowadzić, musicie Państwo wiedzieć jaki będzie koszt, tym bardziej, że zasiłek pogrzebowy w obecnej chwili to raptem 4.000 zł. Znamy realia stolicy i nie składamy pustych obietnic, że zasiłek będzie wystarczający na organizację całego pogrzebu. Zawsze podajemy nasze koszty i wszelkie szacunkowe koszty stron trzecich, które dojdą lub mogą dojść. Po podjęciu ostatecznych decyzji dotyczących pogrzebu otrzymacie Państwo oszacowanie, część kosztów cmentarnych można poznać dopiero po fizycznym sprawdzeniu grobu i dokumentacji przez zarząd cmentarza. Omówimy opcje finansowe, różne sposoby płatności i terminy.
Jesteśmy do dyspozycji.
Pomożemy zorganizować dowolny rodzaj pogrzebu, który będzie najbardziej odpowiedni i taki, który zarazem będzie przystępny finansowo.
Pomożemy również w organizacji wyjątkowej uroczystości, wysłuchamy, doradzimy, poprowadzimy i zainspirujemy. Do omówienia wszelkich szczegółów zapraszamy do jednego z naszych biur.
Mieszkacie Państwo w Warszawie, a może w innym miejscu Polski i zastanawiacie się kiedy zadzwonić/przyjść do biura pogrzebowego? Jak najszybciej! Umożliwi to rozpoczęcie procedury, która potrafi być dość drobiazgowa. Nie trzeba rejestrować zgonu, aby się do nas zgłosić i rozpocząć uzgodnienia, wystarczy mieć kartę zgonu wystawioną przez lekarza i swój dowód osobisty, resztą zajmą się pracownicy Zakładu Pogrzebowego Jakubisiak. Nasze usługi świadczymy również na Białołęce i Tarchominie m.in. na cmentarzu Tarchomińskim przy ul. Mehoffera, który znajduje się w pieczy kościoła św. Jakuba Apostoła.
Jeśli macie Państwo jakieś pytania, proszę po prostu pytać, służymy pomocą.
Jakubisiak – Zakład pogrzebowy Warszawa Białołęka Tarchomin

Zakład pogrzebowy Warszawa Białołęka Tarchomin