Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/7

Praga Północ

KOMPLEKSOWE USŁUGI POGRZEBOWE – PRAGA PÓŁNOC 

Nasz zakład pogrzebowy, chcąc dotrzeć do wszystkich klientów, swoje usługi pogrzebowe proponuje także na terenie Pragi Północ. Jesteśmy domem pogrzebowym, który w swojej ofercie oprócz standardowych usług pogrzebowych posiada również szereg innych usług. Proponujemy między innymi całoroczną opiekę nad grobami na terenie Warszawy. Usługę tę wybierają najczęściej osoby, które z różnych przyczyn nie mogą odwiedzać miejsc spoczynku rodziny – dzięki naszemu wsparciu nie muszą martwić się pielęgnacją nagrobka. Ponadto oferujemy wybór świeżych, eleganckich wieńców i wiązanek, robionych tuż przed ceremonią pogrzebową zgodnie z indywidualnym zamówieniem. 

 

KREMACJA I INNE USŁUGI POGRZEBOWE 

Jako zakład pogrzebowy w Warszawie, proponujący pełen zakres usług, między innymi organizujemy kremację. Zajmujemy się wówczas wszelkimi formalnościami oraz dbamy o godne i drobiazgowe wypełnienie wszelkich czynności związanych z organizacją pochówku. Nasze usługi pogrzebowe na terenie Pragi Północ i całej Warszawy realizowane są zawsze z myślą o spokoju naszych klientów. 

 

CENNIK POGRZEBU – PRAGA PÓŁNOC 

Proponujemy przystępne ceny pogrzebu uwzględniając przy tym nasze główne zasady - aby z godnością i poszanowaniem przygotować ostatnią drogę dla zmarłego. Przykładowy koszt pogrzebu z trumną zaczyna się od 3200zł brutto. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wykwalifikowanym pracownikom jesteśmy w stanie zapewnić Państwu obsługę na najwyższym poziomie i profesjonalną organizację pochówku w Warszawie. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat cennika usług pogrzebowych – prosimy o kontakt. 

zakład pogrzebowy warszawa praga północ