Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/7

Zakład pogrzebowy Warszawa Praga Północ

KOMPLEKSOWE USŁUGI POGRZEBOWE – PRAGA PÓŁNOC

Nasz zakład pogrzebowy, chcąc dotrzeć do wszystkich klientów, swoje usługi pogrzebowe proponuje także na terenie Pragi Północ. Jesteśmy domem pogrzebowym, który w swojej ofercie oprócz standardowych usług pogrzebowych posiada również szereg innych usług. Proponujemy między innymi całoroczną opiekę nad grobami na terenie Warszawy. Usługę tę wybierają najczęściej osoby, które z różnych przyczyn nie mogą odwiedzać miejsc spoczynku rodziny – dzięki naszemu wsparciu nie muszą martwić się pielęgnacją nagrobka. Ponadto oferujemy wybór świeżych, eleganckich wieńców i wiązanek, robionych tuż przed ceremonią pogrzebową zgodnie z indywidualnym zamówieniem.

KREMACJA I INNE USŁUGI POGRZEBOWE

Jako zakład pogrzebowy w Warszawie, proponujący pełen zakres usług, między innymi organizujemy kremację. Zajmujemy się wówczas wszelkimi formalnościami oraz dbamy o godne i drobiazgowe wypełnienie wszelkich czynności związanych z organizacją pochówku. Nasze usługi pogrzebowe na terenie Pragi Północ i całej Warszawy realizowane są zawsze z myślą o spokoju naszych klientów. Na życzenie rodziny przewozimy osoby zmarłe ze szpitala Praskiego (pw. Przemienienia Pańskiego) w al. Solidarności 67 do naszej chłodni, aby dokonać przygotowania do ostatniego pożegnania z najbliższymi.

CENNIK POGRZEBU – PRAGA PÓŁNOC

Proponujemy przystępne ceny pogrzebu uwzględniając przy tym nasze główne zasady - aby z godnością i poszanowaniem przygotować ostatnią drogę dla zmarłego. Przykładowy koszt pogrzebu z trumną zaczyna się od 4400 zł brutto. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wykwalifikowanym pracownikom jesteśmy w stanie zapewnić Państwu obsługę na najwyższym poziomie i profesjonalną organizację pochówku w Warszawie. Obsługujemy msze pogrzebowe na terenie Pragi Północ między innymi w następujących kościołach:
– Matki Bożej Loretańskiej ul. Ratuszowa 5a
– Matki Bożej z Lourdes ul. Wileńska 69
– Najświętszego Serca Jezusowego ul. Kawęczyńska 53
– Bazylika katedralna św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika ul. Floriańska 3
– św. Wincentego Pallottiego ul. Skaryszewska 12
Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat cennika usług pogrzebowych – prosimy o kontakt.
Jakubisiak – najlepszy zakład pogrzebowy Warszawa Praga Północ

zakład pogrzebowy warszawa praga północ