Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/7

Praga Północ

ZAKŁAD POGRZEBOWY – ŚWIADCZYMY USŁUGI W DZIELNICY PRAGA PÓŁNOC

Nasz zakład pogrzebowy, chcąc dotrzeć do wszystkich klientów, swoje usługi pogrzebowe proponuje także na terenie Pragi Północ.

WACHLARZ USŁUG POGRZEBOWYCH

Jesteśmy zakładem pogrzebowym, który w swojej ofercie oprócz usług pogrzebowych posiada również szereg innych usług. Proponujemy dodatkowo całoroczną opiekę nad grobami na terenie Warszawy. Usługę tę wybierają najczęściej osoby, które z różnych przyczyn nie mogą odwiedzać miejsc spoczynku rodziny. Ponadto oferujemy wybór wieńców i wiązanek, robionych tuż przed ceremonią zgodnie z indywidualnym zamówieniem.

KREMACJA I INNE USŁUGI POGRZEBOWE

Ponadto jako zakład pogrzebowy w Warszawie, proponujący pełen zakres usług, między innymi organizujemy kremację. Zajmujemy się wówczas wszelkimi formalnościami oraz dbamy o godne i drobiazgowe wypełnienie wszelkich czynności.

Nasze usługi pogrzebowe na terenie Pragi Północ i całej Warszawy zostały stworzone z myślą o spokoju naszych klientów. Proponujemy przystępne ceny uwzględniając przy tym zasady by z godnością i poszanowaniem przygotować ostatnią drogę dla zmarłego.

zakład pogrzebowy warszawa praga północ