Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/7

Zakład pogrzebowy Warszawa – Śródmieście

ORGANIZACJA POGRZEBU WARSZAWA – ŚRÓDMIEŚCIE – GODNIE I Z SZACUNKIEM

W tym najgorszym momencie gdy umiera ktoś bliski, pojawia się żal, lęk i uczucie straty. Towarzyszy temu poczucie niemocy i niesprawiedliwości świata, każda do podjęcia decyzja zdaje się wykraczać poza możliwości człowieka. Zakład pogrzebowy Jakubisiak wychodzi naprzeciw takim trudnym sytuacjom, również na terenie Śródmieścia w Warszawie, wspierając rodziny i podpowiadając kolejne kroki działania, tak by przejście przez konieczne formalności stało się choć odrobinę łatwiejsze. Pomożemy na każdym etapie organizacji pogrzebu. Zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu.

KOSZT POGRZEBU – USŁUGI POGRZEBOWE WARSZAWA – ŚRÓDMIEŚCIE

Przykładowy koszt pogrzebu tradycyjnego (z trumną) zaczyna się od 4400 zł brutto obejmując m. in. załatwienie formalności, transport osoby zmarłej na pogrzeb, a także trumnę z tabliczką i obrazki zawierające informację o miejscu ostatniego spoczynku. Na życzenie rodziny organizowany jest również pogrzeb urnowy, który swą formą w żadnym stopniu nic nie ujmuje tradycji.

KOMPLEKSOWE USŁUGI POGRZEBOWE NA ŚRÓDMIEŚCIU W WARSZAWIE

Zakład pogrzebowy Jakubisiak to uznani profesjonaliści na warszawskim rynku pogrzebowym. Przez przeszło ćwierć wieku zapracowaliśmy na tak wysoką opinię wśród mieszkańców Warszawy w tym na Śródmieściu, wypełniając wszystkie powierzone nam czynności z dbałością o każdy szczegół.
Prowadzimy pogotowie pogrzebowe na terenie Śródmieścia. Odbieramy zmarłych ze szpitala na Solcu (ul. Solec 93) oraz szpitala Orłowskiego (ul. Czerniakowska 231) i przewozimy do naszej chłodni, aby przeprowadzić czynności zabezpieczające i tanatokosmetyczne przygotowujące osobę zmarłą do ostatniego pożegnania.
Nasi pracownicy o każdej porze są gotowi do odbioru ciała zmarłego z mieszkania czy hospicjum. Prosimy o kontakt. Pomożemy i odpowiemy na nurtujące pytania.
Mamy doświadczenie w obsłudze mszy pogrzebowych w kościołach parafialnych znajdujących się na terenie Warszawa-Śródmieście. Poniżej lista okolicznych kościołów:
– Bazylika archikatedralna św. Jana Chrzciciela na Starym Mieście ul. Świętojańska 8
– Świętego Krzyża na Trakcie Królewskim ul. Krakowskie Przedmieście 3
– Najświętszego Zbawiciela ul. Marszałkowska 37
– Wszystkich Świętych pl. Grzybowski 3/5
– Matki Bożej Częstochowskiej ul. Zagórna 5
– Narodzenia NMP na Lesznie al. Solidarności 80
– Nawiedzenia NMP na Nowym Mieście ul. Przyrynek 2
– św. Aleksandra ul. Książęca 21
– św. Antoniego z Padwy ul. Senatorska 31
– św. Barbary ul. Nowogrodzka 51
– św. Teresy od Dzieciątka Jezus ul. Tamka 4A
– Świętej Trójcy ul. Solec 61
Jakubisiak – najlepszy zakład pogrzebowy Warszawa – Śródmieście.

Zakład pogrzebowy Warszawa Białołęka Tarchomin