Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/7

Zakład pogrzebowy Warszawa Wilanów

DZIAŁALNOŚĆ POGRZEBOWA - WILANÓW

Jesteśmy zakładem pogrzebowym z Warszawy, który swoje usługi świadczy miedzy innymi w dzielnicy Wilanów w tym na cmentarzu Wilanowskim przy ul. Wiertniczej zarządzanym przez kościół św. Anny (ul. Kolegiackiej 1). Pomagamy dopełnić wszelkich formalności związanych z pochówkiem i ostatnią drogą osoby zmarłej. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie transportu zwłok, wykonywania wiązanek pogrzebowych oraz całorocznej opieki nad grobami. Zapewniamy również oprawę muzyczną ceremonii pogrzebowej, publikację nekrologów, przewóz gości.  

ZAKŁAD POGRZEBOWY NA WILANOWIE

W ramach kompleksowych usług pogrzebowych naszego zakładu pogrzebowego proponujemy wszelką pomoc w organizacji uroczystości pogrzebowej. Zawsze wysłuchujemy sugestii naszych klientów, by móc jak najlepiej odzwierciedlić ich oczekiwania. Nasz zakład pogrzebowy działa na terenie całej Warszawy, także w dzielnicy Wilanów na cmentarzu w Powsinie i w kościele św. Elżbiety przy ul. Przyczółkowej 29 – zapewniamy Państwu całodobowe wsparcie w zakresie organizacji pogrzebu. Dopełnimy za Państwa wszelkich wymaganych formalności z zarządem cmentarza, szpitalem, kościołem, ZUS-em i innymi podmiotami.  

CENNIK USŁUG POGRZEBOWYCH – WARSZAWA WILANÓW

Oferta zakładu pogrzebowego Jakubisiak obejmuje przygotowanie uroczystości w dowolnym obrządku, biorąc pod uwagę wszelkie życzenia rodziny. Cennik organizacji pogrzebu na warszawskim Wilanowie obejmuje transport osoby zmarłej, kompleksową obsługę biura, pamiątkowe obrazki z lokalizacją grobu, koszt trumny oraz załatwienie wszelkich formalności na cmentarzu. Przykładowa cena tradycyjnego pogrzebu z trumną zaczyna się od 4400 zł brutto.   
Jakubisiak – Dom pogrzebowy Warszawa Wilanów