Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/7

Bródno

POMOC POGRZEBOWA W DZIELNICY BRÓDNO 

Nasz zakład pogrzebowy realizuje usługi pogrzebowe na Cmentarzu Bródnowskim na Bródnie oraz pomaga rodzinom zmarłych w całej stolicy, Oferujemy profesjonalną pomoc w organizacji pogrzebu w Warszawie – w ramach naszych usług, oprócz organizacji ceremonii i pogrzebu oraz załatwieniu wszelkich formalności, proponujemy również całodobowy transport zmarłych na trasach krajowych i zagranicznych. Na życzenie klientów organizujemy miedzy innymi kremację, zlecamy zamieszczenie nekrologów oraz wykonujemy wiązanki i wieńce na zamówienie. Jesteśmy doświadczonym zakładem pogrzebowym i zawsze mamy na uwadze trudną, czasami wręcz tragiczną sytuacje naszych klientów. Staramy się, aby jak najbardziej odciążyć rodzinę zmarłej osoby w tym ciężkim momencie, jakim jest śmierć kogoś bliskiego.  

 

PEŁNA OFERTA USŁUG POGRZEBOWYCH 

Proponujemy wszelką możliwą pomoc w zakresie usług pogrzebowych mieszkańcom Bródna i całej Warszawy. Oprócz usług związanych z organizacją pogrzebów, nasz zakład pogrzebowy proponuje miedzy innymi całoroczną opiekę nad grobami. Ponadto w naszej ofercie jest cała gama wysokiej jakości urn i trumien oraz wieńców i wiązanek pogrzebowych. Nasze ceny są bardzo przystępne i konkurencyjne, szczególnie na rynku warszawskim. 

 

CENNIK USŁUG POGRZEBOWYCH – BRÓDNO 

Przykładowy koszt organizacji pogrzebu na Cmentarzu Bródnowskim zaczyna się od 3200 zł brutto. Cena ta obejmuje koszt trumny z krzyżem i tabliczką, transport osoby zmarłej, załatwienie wszelkich formalności związanych z organizacją pogrzebu, kompleksową obsługę biura i pamiątkowe obrazki z lokalizacją grobu na cmentarzu na Bródnie.  

nagrobki warszawa