Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/7

Zakład pogrzebowy Warszawa Bródno

POMOC POGRZEBOWA W DZIELNICY BRÓDNO

Nasz zakład pogrzebowy realizuje usługi pogrzebowe na Cmentarzu Bródnowskim na Bródnie oraz pomaga rodzinom zmarłych w całej stolicy, Oferujemy profesjonalną pomoc w organizacji pogrzebu w Warszawie – w ramach naszych usług, oprócz organizacji ceremonii i pogrzebu oraz załatwieniu wszelkich formalności, proponujemy również całodobowy transport zmarłych na trasach krajowych i zagranicznych, odbieramy również zmarłych ze szpitala Bródnowskiego przy ul. Kondratowicza 8, aby zgłosić chęć przewozu prosimy o kontakt. Na życzenie klientów organizujemy miedzy innymi kremację, zlecamy zamieszczenie nekrologów oraz wykonujemy wiązanki i wieńce na zamówienie. Jesteśmy doświadczonym zakładem pogrzebowym i zawsze mamy na uwadze trudną, czasami wręcz tragiczną sytuacje naszych klientów. Staramy się, aby jak najbardziej odciążyć rodzinę zmarłej osoby w tym ciężkim momencie, jakim jest śmierć kogoś bliskiego.

PEŁNA OFERTA USŁUG POGRZEBOWYCH

Proponujemy wszelką możliwą pomoc w zakresie usług pogrzebowych mieszkańcom Bródna i całej Warszawy. Oprócz usług związanych z organizacją pogrzebów, nasz zakład pogrzebowy proponuje miedzy innymi całoroczną opiekę nad grobami. Ponadto w naszej ofercie jest cała gama wysokiej jakości urn i trumien oraz wieńców i wiązanek pogrzebowych. Nasze ceny są bardzo przystępne i konkurencyjne, szczególnie na rynku warszawskim.

CENNIK USŁUG POGRZEBOWYCH – BRÓDNO

Przykładowy koszt organizacji pogrzebu na Cmentarzu Bródnowskim zaczyna się od 4400 zł brutto. Cena ta obejmuje koszt trumny z krzyżem i tabliczką, transport osoby zmarłej, załatwienie wszelkich formalności związanych z organizacją pogrzebu, kompleksową obsługę biura i pamiątkowe obrazki z lokalizacją grobu na cmentarzu na Bródnie. Na terenie cmentarza znajduje się kościół p.w. św. Wincentego a Paulo. Do załatwienia mszy pogrzebowej zarówno w kościele drewnianym jak i murowanym na Bródnie konieczna jest zgoda z parafii osoby zmarłej na mszę w innym kościele.
Dla ułatwienia podajemy kościoły znajdujące się w okolicy dzielnicy Bródno:
– Matki Bożej Różańcowej ul. Piotra Wysockiego 8
– św. Faustyny ul. Żuromińska 2
– św. Włodzimierza ul. Ludwika Kondratowicza 2
– Chrystusa Króla ul. Tykocińska 27/35
– św. Marka Ewangelisty ul. Zamiejska 6
– Zmartwychwstania Pańskiego ul. Księcia Ziemowita 39
– św. Barnaby Apostoła ul. Łodygowa 24
– Świętej Rodziny ul. Rozwadowska 9/11
– św. Łukasza Ewangelisty ul. Sprawna 9
– św. Szczepana Pierwszego Męczennika ul. Głębocka 74
– św. Jadwigi ul. Modlińska 4
– Narodzenia Najświętszej Maryi Panny ul. Klasyków 21/23
– św. Marii Magdaleny ul. Echa Leśne 2
– Matki Bożej Pompejańskiej ul. Myśliborska 28
Jakubisiak – najlepszy zakład pogrzebowy Warszawa Bródno

nagrobki warszawa