Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/7

Ursynów

DOM POGRZEBOWY – WARSZAWA URSYNÓW 

Zakład Pogrzebowy Jakubisiak z Warszawy swoje kompleksowe usługi pogrzebowe świadczy także na terenie Ursynowa. Chcemy być zawsze jak najbliżej naszych klientów, by oferować im pomoc w razie potrzeby. Nasz dom pogrzebowy działa całodobowo, dlatego jesteśmy w stanie nieść Państwu wsparcie o dowolnej porze.  

 

CAŁODOBOWE USŁUGI POGRZEBOWE 

Jesteśmy zakładem pogrzebowym, który dba o wszystkie formalności od początku do końca realizacji usług pogrzebowych na terenie Ursynowa i całej Warszawy. Nie tylko profesjonalnie organizujemy uroczystości pogrzebowe – proponujemy także całodobowy transport ciała na trasach krajowych oraz międzynarodowych. Otaczamy opieką rodziny osób zmarłych, proponując w pełni kompleksowe usługi pogrzebowe: wykonujemy wiązanki pogrzebowe, zajmujemy się transportem uczestników uroczystości, pomagamy załatwić wszelkie formalności, podpowiadamy jakie dokumenty są potrzebne. Ponadto, na życzenie rodziny, organizujemy oprawę muzyczną, prezentacje multimedialne, zamieszczenie nekrologów i wiele innych. 

 

CENNIK USŁUG POGRZEBOWYCH – URSYNÓW 

Nasz zakład wyróżnia się przystępnym cennikiem usług potrzebowych i profesjonalnym podejściem doświadczonych pracowników. Chcąc skorzystać z usług organizacji pogrzebu tradycyjnego, z trumną – przykładowy koszt od 3200zł brutto, a w cenie takiej usługi zawarta jest trumna z tabliczką, transport, pamiątkowe obrazki i  kompleksową obsługę pogrzebu wraz z formalnościami. Korzystając z usług Zakładu pogrzebowego Jakubisiak otrzymają Państwo również gratis profesjonalne nagłośnienie na cmentarzu.  

nagrobki warszawa ursynów