Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/7

Zakład pogrzebowy Warszawa Ursynów

USŁUGI POGRZEBOWE – WARSZAWA URSYNÓW

Zakład Pogrzebowy Jakubisiak z Warszawy swoje kompleksowe usługi pogrzebowe świadczy także na terenie Ursynowa, na którym obsługujemy pogrzeby w kościele św. Zofii Barat (ul. Taneczna 65A) przy cmentarzu na Grabowie, jak również w kościele Świętych Apostołów Piotra i Pawła (ul. Szumiąca 5) przy cmentarzu w Pyrach. Chcemy być zawsze jak najbliżej naszych klientów, by oferować im pomoc w razie potrzeby. Nasz dom pogrzebowy działa całodobowo, dlatego jesteśmy w stanie nieść Państwu wsparcie o dowolnej porze.  Na Państwa życzenie możemy obsługiwać mszę w kościele Wniebowstąpienia Pańskiego przy al. KEN 101, który znajduje się przy naszym biurze, a także innych kościołach znajdujących się na terenie dzielnicy Ursynów m. in.:
– Bł. Edmunda Bojanowskiego ul. Kokosowa 12
– Bł. Władysława z Gielniowa ul. Przy Bażantarni 3
– Ofiarowania Pańskiego ul. Stryjeńskich 21
– św. Ojca Pio ul. Rybałtów 25
– św. Tomasza Apostoła ul. Dereniowa 12

CAŁODOBOWE USŁUGI POGRZEBOWE URSYNÓW

Jesteśmy zakładem pogrzebowym, który dba o wszystkie formalności od początku do końca realizacji usług pogrzebowych na terenie Ursynowa i całej Warszawy. Nie tylko profesjonalnie organizujemy uroczystości pogrzebowe – proponujemy także całodobowy transport ciała na trasach krajowych oraz międzynarodowych, a także, po uzgodnieniu z rodziną, odbiór zmarłych ze szpitala Onkologicznego (Instytut Onkologii ul. Roentgena 5) oraz szpitala Południowego przy ul. Pileckiego 99 i innych. Otaczamy opieką rodziny osób zmarłych, proponując w pełni kompleksowe usługi pogrzebowe: wykonujemy wiązanki pogrzebowe, zajmujemy się transportem uczestników uroczystości, pomagamy załatwić wszelkie formalności, podpowiadamy jakie dokumenty są potrzebne. Ponadto, na życzenie rodziny, organizujemy oprawę muzyczną, prezentacje multimedialne, zamieszczenie nekrologów i wiele innych.

CENNIK USŁUG POGRZEBOWYCH – URSYNÓW

Nasz zakład wyróżnia się przystępnym cennikiem usług pogrzebowych i profesjonalnym podejściem doświadczonych pracowników. Chcąc skorzystać z usług organizacji pogrzebu tradycyjnego, z trumną – przykładowy koszt zaczyna się od 4400 zł brutto, a w cenie takiej usługi zawarta jest trumna z tabliczką, transport, pamiątkowe obrazki i kompleksową obsługę pogrzebu wraz z formalnościami. Korzystając z usług Zakładu pogrzebowego Jakubisiak otrzymają Państwo również gratis profesjonalne nagłośnienie na cmentarzu.
Jakubisiak – najlepszy zakład pogrzebowy, usługi pogrzebowe Warszawa Ursynów

nagrobki warszawa ursynów