Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/7

Transport zwłok Warszawa – krajowy i międzynarodowy

Zakład pogrzebowy ”JAKUBISIAK” to firma funeralna z ponad 25 letnim doświadczeniem. Do każdej osoby, która zwraca się do nas o pomoc staramy się podejść w sposób indywidualny. Oferujemy sumienne wykonywanie czynności w celu zorganizowania profesjonalnej ceremonii.

Świadczymy usługi pogotowia pogrzebowego tj. transportu osób zmarłych
z każdego miejsca zgonu, a w szczególności: z mieszkań, domów opieki, hospicjów, szpitali na terenie Warszawy i całego kraju do naszej chłodni. W zakresie naszych usług znajduje się międzynarodowy transport zwłok, który oferujemy przez całą dobę. Posiadamy własne karawany, a także prowadzimy sprzedaż z funeralii, które znajdziesz w różnorodnych wzorach i modelach. Zajmujemy się kompleksowym zorganizowaniem ceremonii pogrzebowych od strony muzycznej oraz multimedialnej. Oferujemy pośredniczenie w publikacji nekrologu, a także dopełniamy wszelkich niezbędnych formalności w urzędach, kościołach, cmentarzach oraz w ZUS-ie. Na życzenie rodziny zajmujemy się organizacją kremacji. Możemy również zaopiekować się grobem, dbając o jego wygląd i czystość.

Siedziba naszego zakładu znajduje się w mieście Warszawa w dzielnicy Mokotów. W razie niemożności odwiedzenia nas osobiście oferujemy skonsultowanie się w domu klienta.
Jakubisiak – transport zwłok Warszawa