Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/7

Zakład pogrzebowy Warszawa Żoliborz

USŁUGI POGRZEBOWE – WARSZAWA ŻOLIBORZ

Przyświeca nam dewiza, by być zawsze jak najbliżej naszych klientów – z tego powodu zakład pogrzebowy Jakubisiak działa także na terenie dzielnicy Żoliborz. Świadczymy usługi pogrzebowe m.in. na cmentarzu Powązki Wojskowe przy którym znajduje się kościół św. Jozafata (ul. Powązkowska 90), które mają za zadanie odciążyć rodzinę i dać jej czas na godne przeżycie pożegnania bliskich osób. Nasz zakład pogrzebowy działa od wielu lat w Warszawie, dlatego doskonale znamy specyfikę usług pogrzebowych i jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom klientów. Chcemy być zawsze pomocni, a nasze usługi pogrzebowe na terenie Żoliborza są całodobowe.

BOGATY WYBÓR AKCESORIÓW POGRZEBOWYCH

W ofercie Zakładu Pogrzebowego  Jakubisiak znajdą Państwo duży wybór trumien i urn oraz wieńców i wiązanek pogrzebowych robionych na zamówienie w naszej własnej pracowni florystycznej. Proponujemy także kompletną odzież dla zmarłych, a jeżeli życzy sobie tego rodzina, zamawiamy nekrologi w prasie, organizujemy transport uczestników pogrzebu oraz zajmujemy się oprawą muzyczną uroczystości pogrzebowej. Jako firma pogrzebowa z wieloletnim doświadczeniem możemy zapewnić Państwu w pełni profesjonalne usługi pogrzebowe i kompleksową pomoc w każdej kwestii związanej z organizacją pogrzebu na Żoliborzu.  W przypadku organizacji mszy w kościele poza parafią niezbędne będzie uzyskanie odpowiedniego zaświadczenia, można się o nie starać w przypisanym kościele parafialnym na przykład w:
– św. Stanisława Kostki ul. Hozjusza 2
– Dzieciątka Jezus ul. Czarnieckiego 15
– Matki Bożej Królowej Polski na Marymoncie ul. Gdańska 6a
– św. Jana Kantego w Sadach Żoliborskich ul. Krasińskiego 31

POGRZEB WARSZAWA ŻOLIBORZ – CENNIK

Cennik usług pogrzebowych na Żoliborzu uzależniony jest od wybranej formy pochówku. W zależności od tego, czy wybiorą Państwo tradycyjny pogrzeb z trumną, czy też pogrzeb urnowy - cena będzie się różnić. Przykładowy koszt pogrzebu tradycyjnego na Żoliborzu zaczyna się od 4400 zł brutto. Niezależnie od wybranej formy, w ramach oferty otrzymają Państwo kompleksowe wsparcie pracowników domu pogrzebowego oraz gwarancję dopiętej na ostatni guzik ceremonii pogrzebowej.
Jakubisiak – najlepszy zakład pogrzebowy Warszawa Żoliborz

zakład pogrzebowy warszawa żoliborz