Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/7

Żoliborz

USŁUGI POGRZEBOWE – WARSZAWA ŻOLIBORZ 

Przyświeca nam dewiza, by być zawsze jak najbliżej naszych klientów – z tego powodu zakład pogrzebowy Jakubisiak działa także na terenie dzielnicy Żoliborz. Świadczymy usługi pogrzebowe, które mają za zadanie odciążyć rodzinę i dać jej czas na godne przeżycie pożegnania bliskich osób. Nasz zakład pogrzebowy działa od wielu lat w Warszawie, dlatego doskonale znamy specyfikę usług pogrzebowych i jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom klientów. Chcemy być zawsze pomocni, a nasze usługi pogrzebowe na terenie Żoliborza są całodobowe. 

 

BOGATY WYBÓR AKCESORIÓW POGRZEBOWYCH 

W ofercie Zakładu Pogrzebowego Jakubisiak znajdą Państwo duży wybór trumien i urn oraz wieńców i wiązanek pogrzebowych robionych na zamówienie w naszej własnej pracowni florystycznej. Proponujemy także kompletną odzież dla zmarłych, a jeżeli życzy sobie tego rodzina, zamawiamy nekrologi w prasie, organizujemy transport uczestników pogrzebu oraz zajmujemy się oprawą muzyczną uroczystości pogrzebowej. Jako firma pogrzebowa z wieloletnim doświadczeniem możemy zapewnić Państwu w pełni profejonalne usługi pogrzebowe i kompleksową pomoc w każdej kwestii związanej z organizacją pogrzebu na Żoliborzu. 

 

POGRZEB WARSZAWA ŻOLIBORZ – CENNIK  

Cennik usług pogrzebowych na Żoliborzu uzależniony jest od wybranej formy pochówku. W zależności od tego, czy wybiorą Państwo tradycyjny pogrzeb z trumną, czy też pogrzeb urnowy - cena będzie się różnić. Przykładowy koszt pogrzebu tradycyjnego na Żoliborzu wynosi od 3200zł brutto. Niezależnie od wybranej formy, w ramach oferty otrzymają Państwo kompleksowe wsparcie pracowników domu pogrzebowego oraz gwarancję dopiętej na ostatni guzik ceremonii pogrzebowej. 

zakład pogrzebowy warszawa żoliborz