Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/7

Zakład pogrzebowy Warszawa Włochy

USŁUGI POGRZEBOWE – WARSZAWA-WŁOCHY

Zakład Pogrzebowy Jakubisiak z Warszawy to firma z tradycją, która świadczy swoje usługi pogrzebowe od wielu lat, zdobyte przez ten czas doświadczenie pozwoliło nam na wypracowanie zasad i przygotowanie oferty skierowanej do osób pogrążonych w żałobie. Zależy nam przede wszystkim na kompleksowości usług. Pragniemy, by rodzina i znajomi mogli jak najgodniej pożegnać swoją bliską osobę. My natomiast zajmujemy się wszelkimi formalnościami. Cechuje nas indywidualne podejście do każdej napotkanej sytuacji i empatia. Swoje usługi świadczymy w stolicy w tym także na terenie dzielnicy Włochy, m.in. w parafii Matki Bożej Saletyńskiej przy ul. Popularnej 46.

CAŁODOBOWA POMOC POGRZEBOWA

Nasz zakład pogrzebowy zajmuje się całodobowym przewozem zmarłych z dowolnego miejsca Polski do Warszawy i odwrotnie. W ramach naszych usług proponujemy kompleksową organizację pogrzebu w wybranym obrządku. Dom pogrzebowy Jakubisiak to również profesjonalne wsparcie w kwestii oprawy muzycznej pogrzebu, stworzenia wiązanek pogrzebowych oraz całorocznej opieki nad grobami. Działalność naszego zakładu pogrzebowego obejmuje cały obszar Warszawy, również dzielnicę Włochy i obsługę mszy pogrzebowej w kościele św. Teresy od Dzieciątka Jezus i Męczenników Rzymskich (ul. Rybnicka 27) przy cmentarzu Włochowskim.

CENNIK USŁUG POGRZEBOWYCH – WARSZAWA WŁOCHY

Kompleksowa usługa organizacji i obsługi pogrzebu to przykładowy koszt zaczyna się od 4400 zł brutto w przypadku pogrzebu z trumną. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom przystępny cennik usług pogrzebowych przy najwyższej jakości świadczeń. Decydując się na skorzystanie z oferty naszego domu pogrzebowego otrzymają Państwo również profesjonalne nagłośnienie na cmentarzu gratis. Obsługujemy ceremonie pogrzebowe na Okęciu zarówno na cmentarzu jak i w kościele św. Franciszka z Asyżu przy ul. Hynka 4a.
Jakubisiak – najlepszy zakład pogrzebowy Warszawa Włochy

zakład pogrzebowy włochy