Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/7

Włochy

USŁUGI POGRZEBOWE – WARSZAWA-WŁOCHY 

Zakład Pogrzebowy Jakubisiak z Warszawy to firma z tradycją, która świadczy swoje usługi pogrzebowe od wielu lat, zdobyte przez ten czas doświadczenie pozwoliło nam na wypracowanie zasad i przygotowanie oferty skierowanej do osób pogrążonych w żałobie. Zależy nam przede wszystkim na kompleksowości usług. Pragniemy, by rodzina i znajomi mogli jak najgodniej pożegnać swoją bliską osobę. My natomiast zajmujemy się wszelkimi formalnościami. Cechuje nas indywidualne podejście do każdej napotkanej sytuacji i empatia. Swoje usługi świadczymy w stolicy w tym także na terenie dzielnicy Włochy. 

 

CAŁODOBOWA POMOC POGRZEBOWA 

Nasz zakład pogrzebowy zajmuje się całodobowym przewozem zmarłych z dowolnego miejsca Polski do Warszawy i odwrotnie. W ramach naszych usług proponujemy kompleksową organizację pogrzebu w wybranym obrządku. Dom pogrzebowy Jakubisiak to również profesjonalne wsparcie w kwestii oprawy muzycznej pogrzebu, stworzenia wiązanek pogrzebowych oraz całorocznej opieki nad grobami. Działalność naszego zakładu pogrzebowego obejmuje cały obszar Warszawy, również dzielnicę Włochy. 

 

CENNIK USŁUG POGRZEBOWYCH – WARSZAWA WŁOCHY 

Kompleksowa usługa organizacji i obsługi pogrzebu to przykładowy koszt zaczyna się od 2985 zł brutto w przypadku pogrzebu z trumną. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom przystępny cennik usług pogrzebowych przy najwyższej jakości świadczeń. Decydując się na skorzystanie z oferty naszego domu pogrzebowego otrzymają Państwo również profesjonalne nagłośnienie na cmentarzu gratis.  

zakład pogrzebowy włochy