Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/7

Urny

Urny pogrzebowe Warszawa

Nasz zakład pogrzebowy „JAKUBISIAK” to rodzinna firma z długoletnim doświadczeniem. Zapewniamy pełen zakres usług pogrzebowych, które pomogą rodzinie pogrążonej w żałobie w zorganizowaniu uroczystości pochówku.

Zajmujemy się przewożeniem ciał na terenie całej Polski. Dopełniamy wszelkich niezbędnych formalności na drodze urzędowej, w szpitalu, kościele, cmentarzu oraz w ZUS-ie. Organizujemy obrządek pogrzebowy zgodnie z wolą naszych zleceniodawców. Oferujemy pomoc w publikacji nekrologu w prasie, a podczas ceremonii dbamy o stosowna muzykę i odpowiednie nagłośnienie. Zapewniamy przewóz gości uczestniczących w pogrzebie na miejsce pochówku zmarłego. Ponadto posiadamy bogatą ofertę funeralii w tym trumny od 490 zł, urny pogrzebowe od 270 zł, wiązanki, garderobę dla zmarłego, szarfy, krzyże, tabliczki oraz klepsydry. Istnieje możliwość stworzenia fotorelacji z pogrzebu.

Oferujemy atrakcyjne ceny, a przede wszystkim profesjonalną obsługę. Do skorzystania z usług naszej firmy zapraszamy szczególnie te osoby, które zamieszkują miasto Warszawa.
Jakubisiak – urny pogrzebowe Warszawa