Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/7

Wola

USŁUGI POGRZEBOWE NA WOLI 

Zakład pogrzebowy Jakubisiak z Warszawy swoją działalnością obejmuje także dzielnicę Wola. Realizujemy usługi w zakresie kompleksowej organizacji pochówku oraz całorocznej opieki nad grobami na Woli. W ramach naszych usług pogrzebowych proponujemy całodobowy transport ciała na terenie Warszawy, kraju, a także międzynarodowy transport zwłok. Pomagamy rodzinom zorganizować godny pochówek, starając się przy tym załatwić za nich wszelkie możliwe formalności. Pomagamy przy kontaktach z urzędami, kościołami oraz zarządami cmentarzy. Jako zakład pogrzebowy z wieloletnim doświadczeniem jesteśmy w stanie kompleksowo zająć się organizacją pogrzebu – załatwimy oprawę muzyczną, fotografa oraz inne elementy, które są istotne dla rodziny, takie jak wiązanki pogrzebowe.  

 

CAŁODOBOWE USŁUGI POGRZEBOWE 

Zapraszamy do kontaktu przez całą dobę. Nasi pracownicy w sposób profesjonalny przedstawią jakie usługi pogrzebowe oferuje nasz zakład na terenie Warszawy, w tym także na Woli. Niezależnie od pory dnia i nocy – zakład pogrzebowy Jakubisiak służy pomocą i wsparciem w zakresie organizacji pogrzebu. Wystarczy skontaktować się z nami, a niezwłocznie przystąpimy do kompleksowej realizacji usług pogrzebowych w wybranej przez Państwa opcji. 

 

CENNIK USŁUG POGRZEBOWYCH – WARSZAWA WOLA 

Cennik usług pogrzebowych oferowanych przez dom pogrzebowy Jakubisiak obejmuje kompleksową organizację pogrzebu na terenie dzielnicy Wola. Przykładowy koszt pogrzebu z trumną zaczyna się od 2985 zł brutto i obejmuje trumnę z tabliczką, załatwienie wszystkich formalności z zarządem cmentarza i kamieniarzem, kompleksową obsługę pogrzebu, transport, pamiątkowe obrazki z lokalizacją grobu.

nagrobki wola