Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/7

Zakład pogrzebowy Warszawa Wola

USŁUGI POGRZEBOWE NA WOLI

Zakład pogrzebowy Jakubisiak z Warszawy swoją działalnością obejmuje także dzielnicę Wola. Realizujemy usługi w zakresie kompleksowej organizacji pochówku oraz całorocznej opieki nad grobami na Woli. W ramach naszych usług pogrzebowych proponujemy całodobowy transport ciała na terenie Warszawy, kraju, a także międzynarodowy transport zwłok oraz odbiór osoby zmarłej ze szpitala Wolskiego przy ul. Kasprzaka 17 czy Wolskiego Zakaźnego przy ul. Wolskiej 37 oraz Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc (ul. Płocka 26). Pomagamy rodzinom zorganizować godny pochówek, starając się przy tym załatwić za nich wszelkie możliwe formalności. Pomagamy przy kontaktach z urzędami, kościołami oraz zarządami cmentarzy. Jako zakład pogrzebowy z wieloletnim doświadczeniem jesteśmy w stanie kompleksowo zająć się organizacją pogrzebu – załatwimy oprawę muzyczną, fotografa oraz inne elementy, które są istotne dla rodziny, takie jak wiązanki pogrzebowe. 

CAŁODOBOWE USŁUGI POGRZEBOWE

Zapraszamy do kontaktu przez całą dobę. Nasi pracownicy w sposób profesjonalny przedstawią jakie usługi pogrzebowe oferuje nasz zakład na terenie Warszawy, w tym także na Woli (m.in. na cmentarzu Wolskim i cmentarzu Prawosławnym, a także na cmentarzu Ewangelicko-Augsburskim przy ul. Młynarskiej i cmentarzu Ewangelicko-Reformowanym przy ul. Żytniej). Niezależnie od pory dnia i nocy – zakład pogrzebowy Jakubisiak służy pomocą i wsparciem w zakresie organizacji pogrzebu. Wystarczy skontaktować się z nami, a niezwłocznie przystąpimy do kompleksowej realizacji usług pogrzebowych w wybranej przez Państwa opcji.

CENNIK USŁUG POGRZEBOWYCH – WARSZAWA WOLA

Cennik usług pogrzebowych oferowanych przez dom pogrzebowy Jakubisiak obejmuje kompleksową organizację pogrzebu na terenie dzielnicy Wola. Przykładowy koszt pogrzebu z trumną zaczyna się od 4400 zł brutto i obejmuje trumnę z tabliczką, załatwienie wszystkich formalności z zarządem cmentarza i kamieniarzem, kompleksową obsługę pogrzebu, transport, pamiątkowe obrazki z lokalizacją grobu. Obsługujemy msze pogrzebowe w okolicznych kościołach takich jak:
– Sanktuarium św. Faustyny na Muranowie ul. Żytnia 1
– św. Augustyna na Muranowie ul. Nowolipki 18
– Dobrego Pasterza na Ulrychowie ul. Szczecińskiego 5
– Sanktuarium św. Józefa Oblubieńca NMP na Kole ul. Deotymy 41
– św. Andrzeja Apostoła ul. Chłodna 9
– św. Karola Boromeusza na Powązkach ul. Powązkowska 14
– św. Klemensa Hofbauera ul.Karolkowa 49
– św. Stanisława Biskupa i Męczennika ul. J. Bema 73/75
– św. Wawrzyńca na Reducie Wolskiej ul. Wolska 140a
– św. Wojciecha ul. Wolska 76

Jakubisiak – najlepszy zakład pogrzebowy Warszawa – Wola

nagrobki wola