Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/7

Ochota

ZAKŁAD POGRZEBOWY – USŁUGI NA TERENIE OCHOTY

Działalność naszego zakładu pogrzebowego prowadzimy w obrębie Warszawy jak i poza nią. Od dawna oferujemy nasze usługi na terenie Ochoty, mieści się tam jedno z naszych biur.

KOMPLEKSOWE USŁUGI POGRZEBOWE

W ramach naszych usług pogrzebowych proponujemy naszym klientom przede wszystkim:

  • CAŁODOBOWĄ DOSTĘPNOŚĆ NA TERENIE OCHOTY ORAZ CAŁEJ WARSZAWY
  • POMOC W ZAŁATWIENIU FORMALNOŚCI W URZĘDACH, KOŚCIOŁACH, ZARZĄDACH CMENTARZY, ZWIĄZANYCH Z ORGANIZACJĄ UROCZYSTOŚCI CZY SAMYM TRANSPORTEM
  • POMOC W ORGANIZACJI CEREMONII – MIĘDZY INNYMI WYNAJĘCIE FOTOGRAFA, OPRAWY MUZYCZNEJ
  • ORGANIZACJĘ PRZEWOZU UCZESTNIKÓW UROCZYSTOŚCI, BUSEM LUB AUTOBUSEM
  • WYKONANIE KOMPOZYCJI KWIATOWYCH ORAZ ZAMIESZCZENIE NEKROLOGÓW W PRASIE
  • POMAGAMY RODZINOM ZAŁATWIAĆ SPRAWY POGRZEBOWE

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pogrzebowej i pracujący z nami certyfikowani tanatolodzy i floryści, dają gwarancję, że przy zachowaniu wysokiego poziomu świadczonych usług, przygotowanie zmarłego do ostatniej drogi odbędzie się w pełnym poszanowaniu dla osoby zmarłego i tradycji rodzinnych. Przygotowane przez nas kompozycje kwiatowe będą dostosowane do gustu i możliwości finansowych klienta. Niezależnie rodzaju obrządku w jakim organizowany będzie pochówek nasi wykwalifikowani pracownicy doradzą, zorganizują i dopilnują przebiegu uroczystości na wysokim poziomie.

Dewizą naszego zakładu pogrzebowego jest maksymalne odciążenie we wszelkich formalnościach, tak by rodzina mogła w spokoju pożegnać swoich bliskich. Pomagamy mieszkańcom Ochoty i całej Warszawy.

usługi pogrzebowe ochota