Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/7

Firma pogrzebowa Warszawa Ochota

DOM POGRZEBOWY WARSZAWA OCHOTA

Działalność naszego zakładu pogrzebowego prowadzimy w obrębie Warszawy jak i poza nią. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w profesjonalnej organizacji pogrzebów na terenie stolicy – jedno z naszych biur mieści się na terenie Ochoty - mieszkańcy tej dzielnicy bez problemu uzyskają od nas szybkie i fachowe wsparcie w kwestii kompleksowych usług pogrzebowych.

KOMPLEKSOWE USŁUGI POGRZEBOWE

W ramach naszych usług pogrzebowych na terenie Warszawy Ochoty proponujemy klientom przede wszystkim:
– CAŁODOBOWY ODBIÓR OSÓB ZMARŁYCH NA TERENIE OCHOTY ORAZ CAŁEJ WARSZAWY
– POMOC W ZAŁATWIENIU FORMALNOŚCI W URZĘDACH, KOŚCIOŁACH, ZARZĄDACH CMENTARZY, ZWIĄZANYCH Z ORGANIZACJĄ UROCZYSTOŚCI CZY SAMYM TRANSPORTEM
– POMOC W ORGANIZACJI CEREMONII – MIĘDZY INNYMI WYNAJĘCIE FOTOGRAFA, OPRAWY MUZYCZNEJ
– ORGANIZACJĘ PRZEWOZU UCZESTNIKÓW UROCZYSTOŚCI, BUSEM LUB AUTOBUSEM
– WYKONANIE KOMPOZYCJI KWIATOWYCH ORAZ ZAMIESZCZENIE NEKROLOGÓW W PRASIE
– POMAGAMY RODZINOM ZAŁATWIAĆ SPRAWY POGRZEBOWE
Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pogrzebowej i pracujący z nami certyfikowani tanatolodzy i floryści dają gwarancję, że przy zachowaniu wysokiego poziomu świadczonych usług pogrzebowych, przygotowanie zmarłego do ostatniej drogi odbędzie się w pełnym poszanowaniu dla osoby zmarłego i tradycji rodzinnych. W celu przygotowania ciała, na życzenie rodziny, odbieramy zmarłych ze szpitali znajdujących się w dzielnicy Ochota takich jak:
– Szpital Banacha – Uniwersyteckie Centrum Kliniczne WUM ul. Banacha 1a
– Szpital Dzieciątka Jezus ul. Lindleya 4
– ZMS – Zakład Medycyny Sądowej ul. Oczki 1
– Szpital Chirurgii Urazowej im. św. Anny tzw. Urazówka, ul. Barska 16/20
Przygotowane przez nas kompozycje kwiatowe będą dostosowane do gustu i możliwości finansowych klienta. Niezależnie od rodzaju obrządku w jakim organizowany będzie pochówek nasi wykwalifikowani pracownicy doradzą, zorganizują i dopilnują przebiegu uroczystości na wysokim poziomie.
Dewizą naszego zakładu pogrzebowego jest maksymalne odciążenie we wszelkich formalnościach, tak by rodzina mogła w spokoju pożegnać swoich bliskich. Pomagamy zorganizować pogrzeb mieszkańcom Ochoty i całej Warszawy. Podpowiadamy, że na obszarze dzielnicy Ochota znajdują się poniże kościoły parafialne:
– NMP Królowej Świata ul. Opaczewska 20
– Opatrzności Bożej ul. Dickensa 5
– św. Alojzego Orione ul. Lindleya 12
– św. Grzegorza Wielkiego ul. Włodarzewska 54
– św. Jakuba Apostoła ul. Grójecka 38
– Zwiastowania Pańskiego ul. Gorlicka 5/7

CENNIK USŁUG POGRZEBOWYCH – WARSZAWA OCHOTA

Zorganizowanie uroczystości pogrzebowej na warszawskiej Ochocie to koszt od 4400 zł brutto w przypadku pogrzebu z trumną. Jako doświadczony zakład pogrzebowy, niezmiennie od lat staramy się, aby nasz cennik usług pogrzebowych był na poziomie akceptowalnym dla wszystkich klientów, a nasze usługi stały na najwyższym poziomie.
Jakubisiak – firma pogrzebowa Warszawa Ochota

usługi pogrzebowe ochota