Zakład pogrzebowy – usługi na terenie Ochoty

Działalność naszego zakładu pogrzebowego prowadzimy w obrębie Warszawy jak i poza nią. Od dawna oferujemy nasze usługi na terenie Ochoty, mieści się tam jedno z naszych biur.

Kompleksowe usługi pogrzebowe

W ramach naszych usług pogrzebowych proponujemy naszym klientom przede wszystkim:

  • całodobową dostępność na terenie Ochoty oraz całej Warszawy
  • pomoc w załatwieniu formalności w urzędach, kościołach, zarządach cmentarzy, związanych z organizacją uroczystości czy samym transportem
  • pomoc w organizacji ceremonii – między innymi wynajęcie fotografa, oprawy muzycznej
  • organizację przewozu uczestników uroczystości, busem lub autobusem
  • wykonanie kompozycji kwiatowych oraz zamieszczenie nekrologów w prasie

Pomagamy rodzinom załatwiać sprawy pogrzebowe

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pogrzebowej i pracujący z nami certyfikowani tanatolodzy i floryści, dają gwarancję, że przy zachowaniu wysokiego poziomu świadczonych usług, przygotowanie zmarłego do ostatniej drogi odbędzie się w pełnym poszanowaniu dla osoby zmarłego i tradycji rodzinnych. Przygotowane przez nas kompozycje kwiatowe będą dostosowane do gustu i możliwości finansowych klienta. Niezależnie rodzaju obrządku w jakim organizowany będzie pochówek nasi wykwalifikowani pracownicy doradzą, zorganizują i dopilnują przebiegu uroczystości na wysokim poziomie.

Dewizą naszego zakładu pogrzebowego jest maksymalne odciążenie we wszelkich formalnościach, tak by rodzina mogła w spokoju pożegnać swoich bliskich. Pomagamy mieszkańcom Ochoty i całej Warszawy.

zakład pogrzebowy ochota