Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/7

Ochota

DOM POGRZEBOWY WARSZAWA OCHOTA 

Działalność naszego zakładu pogrzebowego prowadzimy w obrębie Warszawy jak i poza nią. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w profesjonalnej organizacji pogrzebów na terenie stolicy – jedno z naszych biur mieści się na terenie Ochoty - mieszkańcy tej dzielnicy bez problemu uzyskają od nas szybkie i fachowe wsparcie w kwestii kompleksowych usług pogrzebowych.  

 

KOMPLEKSOWE USŁUGI POGRZEBOWE 

W ramach naszych usług pogrzebowych na terenie Warszawy Ochoty proponujemy klientom przede wszystkim: 

 

  • CAŁODOBOWY ODBIÓR OSÓB ZMARŁYCH NA TERENIE OCHOTY ORAZ CAŁEJ WARSZAWY 
  • POMOC W ZAŁATWIENIU FORMALNOŚCI W URZĘDACH, KOŚCIOŁACH, ZARZĄDACH CMENTARZY, ZWIĄZANYCH Z ORGANIZACJĄ UROCZYSTOŚCI CZY SAMYM TRANSPORTEM 
  • POMOC W ORGANIZACJI CEREMONII – MIĘDZY INNYMI WYNAJĘCIE FOTOGRAFA, OPRAWY MUZYCZNEJ 
  • ORGANIZACJĘ PRZEWOZU UCZESTNIKÓW UROCZYSTOŚCI, BUSEM LUB AUTOBUSEM 
  • WYKONANIE KOMPOZYCJI KWIATOWYCH ORAZ ZAMIESZCZENIE NEKROLOGÓW W PRASIE 
  • POMAGAMY RODZINOM ZAŁATWIAĆ SPRAWY POGRZEBOWE 

 

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pogrzebowej i pracujący z nami certyfikowani tanatolodzy i floryści dają gwarancję, że przy zachowaniu wysokiego poziomu świadczonych usług pogrzebowych, przygotowanie zmarłego do ostatniej drogi odbędzie się w pełnym poszanowaniu dla osoby zmarłego i tradycji rodzinnych. Przygotowane przez nas kompozycje kwiatowe będą dostosowane do gustu i możliwości finansowych klienta. Niezależnie od rodzaju obrządku w jakim organizowany będzie pochówek nasi wykwalifikowani pracownicy doradzą, zorganizują i dopilnują przebiegu uroczystości na wysokim poziomie. 

Dewizą naszego zakładu pogrzebowego jest maksymalne odciążenie we wszelkich formalnościach, tak by rodzina mogła w spokoju pożegnać swoich bliskich. Pomagamy zorganizować pogrzeb mieszkańcom Ochoty i całej Warszawy. 

CENNIK USŁUG POGRZEBOWYCH – WARSZAWA OCHOTA  

Zorganizowanie uroczystości pogrzebowej na warszawskiej Ochocie to koszt od 2985 zł brutto w przypadku pogrzebu z trumną. Jako doświadczony zakład pogrzebowy, niezmiennie od lat staramy się, aby nasz cennik usług pogrzebowych był na poziomie akceptowalnym dla wszystkich klientów, a nasze usługi stały na najwyższym poziomie.  

usługi pogrzebowe ochota