Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/7

NAGROBKI – WARSZAWA

Zakład pogrzebowy Jakubisiak to firma z ponad 25 letnim doświadczeniem w branży pogrzebowej. Tak długie doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy wsparcie rodzinom pogrążonym w żałobie po stracie bliskiej osoby dbając o wszelkie kwestie i formalności związane z organizacją pogrzebu.

Zajmujemy się odpowiednim transportem zmarłych na terenie całej Polski. Zgodnie z zaleceniami przygotowujemy ceremonie pogrzebowe w obrzędzie religijnym lub świeckim. Dzięki nam rodzina zmarłego nie musi martwić się o dokumentację, gdyż załatwiamy niezbędne do pochówku formalności. Możesz liczyć na nasze profesjonalne doradztwo jeśli chodzi o trumny, urny, nagrobki, murowanie grobów, a także sporządzenie nekrologu. Do tego oferujemy organizację profesjonalnej oprawy muzycznej i multimedialnej ceremonii oraz sporządzenie fotoreportażu z pogrzebu.

Nasza siedziba funkcjonuje na terenie miasta Warszawa. Istnieje opcja dopełnienia wszelkich formalności w domu klienta na wypadek trudności z dojazdem do naszego zakładu.