Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/7

Zakład pogrzebowy Warszawa Wawer

CAŁODOBOWE USŁUGI POGRZEBOWE - WARSZAWA WAWER 

Zakład pogrzebowy Jakubisiak swoje usługi rozszerzył także na teren dzielnicy Wawer. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji przez całą dobę, służąc poradą, pomocą i bardzo delikatnym podejściem. W razie jakichkolwiek wątpiwości chętnie odpowiemy na wszelkie pytania – dzięki wieloletniemu doświadczeniu w organizacji pogrzebów na terenie Warszawy, zapewniamy kompleksowe wsparcie o dowolnej porze dnia i nocy.  

DOM POGRZEBOWY – INNE USŁUGI POGRZEBOWE

Oprócz usług pogrzebowych związanych z pochówkiem na terenie dzielnicy Wawer i całej Warszawy, nasz zakład pogrzebowy proponuje również całoroczną pomoc w opiece nad grobem. To doskonała alternatywa dla osób, które na co dzień nie mogą odwiedzać swoich bliskich na cmentarzu i pragną, aby nagrobek był czysty i zadbany. Posiadamy własny punkt florystyczny, gdzie na indywidualne życzenie wykonujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe. Ponadto realizujemy krajowy i międzynarodowy transport zwłok. odbierzemy ciało zmarłego z Międzyleskiego Szpitala przy ul. Bursztynowej 2 i przygotujemy do godnego pożegnania. Na życzenie klientów w ramach usług pogrzebowych pomagamy załatwić kremację. W celu organizacji mszy na terenie cmentarza, należy zwrócić się do parafii osoby zmarłej aby uzyskać zaświadczenie z kościoła. Kościoły mieszczące się w okolicach Wawra to:
– św. Karola Boromeusza ul. Kadetów 33
– Matki Bożej Anielskiej ul. Wilgi 14
– Parafia Św. Benedykta ul. Lucerny 95
– Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny ul. Trakt Lubelski 157
– Matki Bożej Królowej Polski ul. Rzeźbiarska 46
– św. Feliksa z Kantalicjo ul. Kościuszkowców 85a
– Dobrego Pasterza ul. Przewodowa 15/21
– Matki Bożej Dobrej Rady ul. Szafirowa 5

CENNIK ZAKŁADU POGRZEBOWEGO

Nasza działalność obejmuje całą Warszawę, w tym dzielnicę Wawer oraz cmentarz Zerzeń przy ul. Cylichowskiej, obsługujemy również pogrzeby na cmentarzu w Marysinie Wawerskim. Zakład pogrzebowy dba o to, by załatwić za rodzinę maksimum formalności, a w razie potrzeby oferujemy możliwość dokonania wszystkiego bez wychodzenia z domu. Cennik usług pogrzebowych oferowanych przez dom pogrzebowy Jakubisiak obejmuje kompleksową pomoc całodobową – mogą Państwo na nas liczyć o każdej porze. Przykładowy koszt pogrzebu tradycyjnego zaczyna się od 4400 zł brutto (obejmuje m.in. trumnę z tabliczką, transport, załatwienie wszelkich formalności, kompleksową obsługę pogrzebową).  

zakład pogrzebowy warszawa wawer