Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/7

Wawer

CAŁODOBOWE USŁUGI POGRZEBOWE - WARSZAWA WAWER 

Zakład pogrzebowy Jakubisiak swoje usługi rozszerzył także na teren dzielnicy Wawer. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji przez całą dobę, służąc poradą, pomocą i bardzo delikatnym podejściem. W razie jakichkolwiek wątpiwości chętnie odpowiemy na wszelkie pytania – dzięki wieloletniemu doświadczeniu w organizacji pogrzebów na terenie Warszawy, zapewniamy kompleksowe wsparcie o dowolnej porze dnia i nocy.  

 

DOM POGRZEBOWY – INNE USŁUGI 

Oprócz usług pogrzebowych związanych z pochówkiem na terenie dzielnicy Wawer i całej Warszawy, nasz zakład pogrzebowy proponuje również całoroczną pomoc w opiece nad grobem. To doskonała alternatywa dla osób, które na co dzień nie mogą odwiedzać swoich bliskich na cmentarzu i pragną, aby nagrobek był czysty i zadbany. Posiadamy własny punkt florystyczny, gdzie na indywidualne życzenie wykonujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe. Ponadto realizujemy krajowy i międzynarodowy transport zwłok. Na życzenie klientów w ramach usług pogrzebowych pomagamy załatwić kremację. 

 

CENNIK ZAKŁADU POGRZEBOWEGO 

Nasza działalność obejmuje całą Warszawę, w tym dzielnicę Wawer. Zakład pogrzebowy dba o to, by załatwić za rodzinę maksimum formalności, a w razie potrzeby oferujemy możliwość dokonania wszystkiego bez wychodzenia z domu. Cennik usług pogrzebowych oferowanych przez dom pogrzebowy Jakubisiak obejmuje kompleksową pomoc całodobową – mogą Państwo na nas liczyć o każdej porze. Przykładowy koszt pogrzebu tradycyjnego zaczyna się od 2985 zł brutto (obejmuje m.in. trumnę z tabliczką, transport, załatwienie wszelkich formalności, kompleksową obsługę pogrzebową).  

zakład pogrzebowy warszawa wawer