Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/7

Zakład pogrzebowy Warszawa Praga Południe

USŁUGI POGRZEBOWE – PRAGA POŁUDNIE

Chcąc objąć zasięgiem całą Warszawę, realizujemy usługi pogrzebowe naszego zakładu także na terenie dzielnicy Praga Południe. Oprócz kompleksowej organizacji pogrzebu proponujemy również całodobową opiekę nad grobami bliskich, zajmujemy się wykonywaniem wiązanek pogrzebowych na zamówienie, a także publikacją nekrologów. Jesteśmy zakładem pogrzebowym, który stawia sobie za cel pełną pomoc w organizacji pogrzebu. Świadczone przez nas usługi mają za zadanie jak najbardziej odciążyć rodzinę, by ta mogła się skupić na pożegnaniu zmarłego. W przypadku podjęcia decyzji o odprawieniu mszy pogrzebowej na cmentarzu, prosimy pamiętać o konieczności uzyskania z parafii osoby zmarłej odpowiedniego zaświadczenia. Przykładowe kościoły parafialne na terenie Pragi Południe i Gocławia:
– Matki Bożej Królowej Polskich Męczenników al. Stanów Zjednoczonych 55
– Najczystszego Serca Maryi ul. Józefa Chłopickiego 2
– Nawrócenia św. Pawła Apostoła ul. Kobielska 10
– Świętej Rity z Cascii ul. Żupnicza 27,
– Bożego Ciała na Kamionku ul. Grochowska 365
– Matki Bożej Nieustającej Pomocy ul. Nobla 16
– Miłosierdzia Bożego ul. Ateńska 12
– Narodzenia Pańskiego ul. Ostrobramska 72
– św. Apostołów Jana i Pawła ul. Kapelanów Armii Krajowej 2
– św. Ojca Pio ul. gen. Fieldorfa 1
– św. Patryka ul. Tadeusza Rechniewskiego 14
– św. Wacława ul. Korkowa 27
Pomagamy załatwiać wszelkie formalności związane z wyrobieniem aktów zgonu, organizacją ceremonii i pochówkiem. W razie potrzeby proponujemy także krajowy oraz międzynarodowy transport zwłok, jak również odbiór zmarłych ze szpitala Grochowskiego przy ul. Grenadierów 51/59 i Wojskowego Instytutu Medycznego WIM przy ul. Szaserów 128. Organizujemy kremację na terenie Warszawy.

KONTAKT Z ZAKŁADEM POGRZEBOWYM

Zapraszamy do kontaktu z naszym zakładem pogrzebowym z Warszawy – jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę. Dojeżdżamy na teren Pragi Południe o każdej porze dnia i nocy. Jeżeli potrzebują Państwo wsparcia firmy pogrzebowej, wystarczy do nas zadzwonić i postaramy się niezwłocznie pomóc w organizacji pogrzebu na terenie Warszawy.

CENNIK USŁUG POGRZEBOWYCH

Wszelkie dodatkowe pytania dotyczące realizacji usług pogrzebowych, w tym pytania o cennik organizacji pogrzebu, mogą Państwo bez problemu uzyskać kontaktując się z nami. Przykładowe koszty pogrzebu z trumną zaczynają się od 4400 zł brutto. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, otrzymają również Państwo gratis profesjonalne nagłośnienie na cmentarzu.
Jakubisiak – najlepszy zakład pogrzebowy Warszawa Praga Południe

trumny warszawa praga południe