Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/7

Praga Południe

USŁUGI POGRZEBOWE – PRAGA POŁUDNIE 

Chcąc objąć zasięgiem całą Warszawę, realizujemy usługi pogrzebowe naszego zakładu także na terenie dzielnicy Praga Południe. Oprócz kompleksowej organizacji pogrzebu proponujemy również całodobową opiekę nad grobami bliskich, zajmujemy się wykonywaniem wiązanek pogrzebowych na zamówienie, a także publikacją nekrologów. Jesteśmy zakładem pogrzebowym, który stawia sobie za cel pełną pomoc w organizacji pogrzebu. Świadczone przez nas usługi mają za zadanie jak najbardziej odciążyć rodzinę, by ta mogła się skupić na pożegnaniu zmarłego. Pomagamy załatwiać wszelkie formalności związane z wyrobieniem aktów zgonu, organizacją ceremonii i pochówkiem. W razie potrzeby proponujemy także krajowy oraz międzynarodowy transport zwłok. Organizujemy kremację na terenie Warszawy. 

 

KONTAKT Z ZAKŁADEM POGRZEBOWYM 

Zapraszamy do kontaktu z naszym zakładem pogrzebowym z Warszawy – jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę. Dojeżdżamy na teren Pragi Południe o każdej porze dnia i nocy. Jeżeli potrzebują Państwo wsparcia firmy pogrzebowej, wystarczy do nas zadzwonić i postaramy się niezwłocznie pomóc w organizacji pogrzebu na terenie Warszawy.  

 

CENNIK USŁUG POGRZEBOWYCH 

Wszelkie dodatkowe pytania dotyczące realizacji usług pogrzebowych, w tym pytania o cennik organizacji pogrzebu, mogą Państwo bez problemu uzyskać kontaktując się z nami. Przykładowe koszty pogrzebu z trumną zaczynają się od 2985 zł brutto. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, otrzymają również Państwo gratis profesjonalne nagłośnienie na cmentarzu.  

trumny warszawa praga południe