Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/7

Służew

CAŁODOBOWY ZAKŁAD POGRZEBOWY – SŁUŻEW 

Nasz zakład pogrzebowy świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie Służewia. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów przez całą dobę, niosąc pomoc dotyczącą organizacji wszelkich formalnych spraw związanych z organizacją pogrzebu oraz całorocznej opieki nad grobami na Służewie. 

W zakresie usług naszego zakładu pogrzebowego oferowanych na warszawskim Służewie znajdą Państwo: 

 

  • PRZYGOTOWANIE ZMARŁEGO DO KREMACJI CZY POGRZEBU 
  • CAŁODOBOWY TRANSPORT ZMARŁEGO NA TERENIE KRAJU I POZA NIM 
  • ZORGANIZOWANIE UROCZYSTOŚCI POGRZEBOWEJ 
  • POMOC W ZAŁATWIENIU WSZELKICH FORMALNOŚCI ZWIĄZANYCH POCHÓWKIEM 
  • ODPOWIEDNIA OPRAWA MUZYCZNA PODCZAS UROCZYSTOŚCI 
  • KOMPOZYCJE KWIATOWE ZGODNE Z ŻYCZENIEM RODZINY 
  • KOMPLEKSOWA POMOC POGRZEBOWA 

 

Posiadamy duży wybór urn i trumien, a także kompozycji kwiatowych na realizowanych, w przeddzień uroczystości, zgodnie z życzeniami klienta. Jako zakład pogrzebowy działamy na terenie Służewia i całej Warszawy, proponując kompleksowe usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie. 

 

POGRZEB NA SŁUŻEWIE – CENNIK  

Jeżeli chcą Państwo skorzystać z usług naszego zakładu pogrzebowego na terenie Służewa, zachęcamy do kontaktu. Dzięki przystępnemu cennikowi usług pogrzebowych jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne wsparcie wszystkim klientom, z dbałością o najmniejsze szczegóły i z zachowaniem pełnej godności. Zajmujemy się organizacją tradycyjnych pogrzebów z trumną, jak również pogrzebów urnowych. Przykładowy koszt pogrzebu tradycyjnego zaczyna się od 2985 zł brutto. W cenie zawarty jest koszt trumny, transportu, obsługi biura, kompleksowej organizacji pogrzebu wraz z załatwieniem formalności oraz pamiątkowych obrazków.  

usługi pogrzebowe służew