Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/7

Zakład pogrzebowy Służew

USŁUGI POGRZEBOWE SŁUŻEW – CAŁODOBOWO

Nasz zakład pogrzebowy świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie Służewia. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów przez całą dobę, niosąc pomoc dotyczącą organizacji wszelkich formalnych spraw związanych z organizacją pogrzebu oraz całorocznej opieki nad grobami na Służewiu, tzw. Starym Cmentarzu przy ul. Fosa i tzw. Nowym Cmentarzu przy ul. Wałbrzyskiej. Cmentarz Służew (ul. Fosa) znajduje się w pobliżu kościoła św. Katarzyny, Cmentarz Służew (ul. Wałbrzyska) znajduje się w pobliżu kościoła Ojców Dominikanów.
W zakresie usług naszego zakładu pogrzebowego oferowanych na warszawskim Służewie znajdą Państwo:
– PRZYGOTOWANIE ZMARŁEGO DO KREMACJI CZY POGRZEBU
– CAŁODOBOWY TRANSPORT ZMARŁEGO NA TERENIE KRAJU I POZA NIM
– ZORGANIZOWANIE UROCZYSTOŚCI POGRZEBOWEJ
– POMOC W ZAŁATWIENIU WSZELKICH FORMALNOŚCI ZWIĄZANYCH POCHÓWKIEM
– ODPOWIEDNIA OPRAWA MUZYCZNA PODCZAS UROCZYSTOŚCI
KOMPOZYCJE KWIATOWE ZGODNE Z ŻYCZENIEM RODZINY
– KOMPLEKSOWA POMOC POGRZEBOWA
Posiadamy duży wybór urn i trumien, a także kompozycji kwiatowych realizowanych, w przeddzień uroczystości, zgodnie z życzeniami klienta. Jako zakład pogrzebowy działamy na terenie Służewia i całej Warszawy, proponując kompleksowe usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie.

POGRZEB NA SŁUŻEWIE – CENNIK

Jeżeli chcą Państwo skorzystać z usług naszego zakładu pogrzebowego na terenie Służewia, zachęcamy do kontaktu. Dzięki przystępnemu cennikowi usług pogrzebowych jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne wsparcie wszystkim klientom, z dbałością o najmniejsze szczegóły i z zachowaniem pełnej godności. Zajmujemy się organizacją tradycyjnych pogrzebów z trumną, jak również pogrzebów urnowych. Przykładowy koszt pogrzebu tradycyjnego zaczyna się od 4400 zł brutto. W cenie zawarty jest koszt trumny, transportu, obsługi biura, kompleksowej organizacji pogrzebu wraz z załatwieniem formalności oraz pamiątkowych obrazków.
Jakubisiak – najlepszy zakład pogrzebowy, usługi pogrzebowe Służew

usługi pogrzebowe służew