Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/7

Wiązanki i wieńce pogrzebowe

WIĄZANKI I WIEŃCE POGRZEBOWE

Kwiaty są nieodłącznym elementem każdej ceremonii pogrzebowej oferujemy państwu wieńce od 340 zł, wiązanki oraz inne kompozycje kwiatowe. Nasi uzdolnieni pracownicy przygotują, zgodnie z Państwa życzeniem, piękne wieńce i wiązanki, z wyjątkową precyzją i dbałością o szczegóły.

WIEŃCE POGRZEBOWE – WIENIEC WARSZAWA

Nasze wyroby wykonywane są ze świeżych kwiatów pod dane zamówienie we własnej pracowni bukieciarskiej. Serdecznie zapraszamy także do odwiedzin naszej kwiaciarni onlinewieniecwarszawa.pl.
Jesteśmy doświadczoną firmą, która oferuje usługi pogrzebowe wykonywane w rzetelny i godny polecenia sposób. Pragniemy odciążyć osoby będące w smutku po stracie bliskiej im osoby. W tym celu zajmujemy się wszelkimi kwestiami, które są niezbędne do organizacji pochówku i ceremonii pogrzebowej.
Świadczymy usługi w zakresie przewozu zmarłych na terenie całego kraju, a następnie organizacji ceremonii pogrzebowej w obrządku religijnym lub świeckim. Dopełniamy formalności w urzędach, ZUS-ie, kościele, cmentarzu oraz w szpitalu. Na życzenie rodziny organizujemy kremację. Zapewniamy oprawę muzyczną, nagłośnienie oraz fotorelacje z przebiegu uroczystości. Oferujemy możliwość całorocznej opieki nad grobem. W sprzedaży posiadamy trumny, urny, aluminiowe tabliczki oraz inne akcesoria zapewniające należytą oprawę uroczystości

Nasza siedziba znajduje się w mieście Warszawa. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 22 435-73-26. (zamówienia wyrobów pogrzebowych, wieńców i wiązanek ) lub osobistego.

 

Pełna oferta: www.wieniecwarszawa.pl 

Jakubisiak – wieńce i wiązanki pogrzebowe Warszawa