Mokotów – nasze usługi pogrzebowe

Nasz zakład pogrzebowy jest do dyspozycji wszystkich klientów w obrębie dzielnicy Mokotów i całej Warszawy przez 24 h na dobę. Świadczymy kompleksowe usługi pogrzebowe, w skład których wchodzą:

  • profesjonalne przygotowanie ciała zmarłego do pochówku
  • przygotowanie do kremacji
  • całodobowy transport zmarłych krajowy i międzynarodowy
  • pomoc w załatwieniu wszelkich formalności w urzędach, szpitalach, zarządach cmentarzy
  • organizacja uroczystości pogrzebowej w tym m.in. transport żałobników i realizacja innych życzeń rodziny
  • realizowanie zamówionych wieńców i wiązanek

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży pogrzebowej. Zatrudniamy certyfikowanych tanatologów, którzy z zachowaniem pełnej godności przygotują osobę zmarłą do ostatniej drogi. W naszej pracowni florystycznej zgodnie z życzeniem wykonamy kompozycje kwiatowe dostosowane do gustu i możliwości finansowych klienta. Realizujemy również zamówienia na kwiaty z możliwością odbioru w naszym punkcie na Mokotowie. Nasz zespół praktyków usług pogrzebowych w sposób fachowy i przystępny doradzi, zorganizuje, obsłuży i dopilnuje właściwego przebiegu uroczystości pogrzebowej.

Dewizą naszego zakładu pogrzebowego jest maksymalne odciążenie we wszelkich możliwych formalnościach, tak by rodzina mogła w spokoju i godnie pożegnać swoich bliskich.

Inne usługi naszego zakładu pogrzebowego

Oprócz usług pogrzebowych nasz zakład proponuje także całoroczną opiekę nad grobami na terenie dowolnego cmentarza w Warszawie, także w okolicach Mokotowa. Zapraszamy do kontaktu.

Mokotów – usługi pogrzebowe