Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/7

Mokotów

USŁUGI POGRZEBOWE – MOKOTÓW 

Nasz zakład pogrzebowy jest do dyspozycji wszystkich klientów w obrębie dzielnicy Mokotów i całej Warszawy przez 24 h na dobę. Świadczymy kompleksowe usługi pogrzebowe na Mokotowie, w skład których wchodzą: 

  • CAŁODOBOWY TRANSPORT ZMARŁYCH KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY 
  • PROFESJONALNE PRZYGOTOWANIE CIAŁA ZMARŁEGO DO POCHÓWKU 
  • PRZYGOTOWANIE DO KREMACJI 
  • POMOC W ZAŁATWIENIU WSZELKICH FORMALNOŚCI W URZĘDACH, SZPITALACH, ZARZĄDACH CMENTARZY 
  • ORGANIZACJA UROCZYSTOŚCI POGRZEBOWEJ NA MOKOTOWIE W TYM M.IN. TRANSPORT ŻAŁOBNIKÓW I REALIZACJA INNYCH ŻYCZEŃ RODZINY 
  • REALIZOWANIE ZAMÓWIONYCH WIEŃCÓW I WIĄZANEK 

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży pogrzebowej. Zatrudniamy certyfikowanych tanatologów, którzy z zachowaniem pełnej godności przygotują osobę zmarłą do ostatniej drogi. W naszej pracowni florystycznej zgodnie z życzeniem wykonamy kompozycje kwiatowe dostosowane do gustu i możliwości finansowych klienta. Realizujemy również zamówienia na kwiaty z możliwością odbioru w naszym punkcie na Mokotowie. Nasz zespół praktyków usług pogrzebowych w sposób fachowy i przystępny doradzi, zorganizuje, obsłuży i dopilnuje właściwego przebiegu uroczystości pogrzebowej. 

Dewizą naszego zakładu pogrzebowego jest maksymalne odciążenie we wszelkich możliwych formalnościach, tak by rodzina mogła w spokoju i godnie pożegnać swoich bliskich. 

 

ZAKŁAD POGRZEBOWY WARSZAWA MOKOTÓW – CENNIK  

W zależności od tego, czy chcą Państwo zorganizować tradycyjny pogrzeb z trumną, czy też pogrzeb urnowy, cennik usług pogrzebowych będzie się różnił. W przypadku pochówku na terenie cmentarza na warszawskim Mokotowie, przykładowe koszty pogrzebu z trumną to kwota od 2985 zł brutto. Cena ta zawiera kompleksową obsługę pogrzebu na Mokotowie, kompletną trumnę z tabliczką, transport, pomoc w załatwieniu formalności, pamiątkowe obrazki i obsługę biura.  Niezależnie od wybranej formy pochówku, do ceny należy doliczyć koszt mszy św., otwarcia i zamknięcia grobu oraz przygotowania osoby zmarłej. 

 

INNE USŁUGI NASZEGO ZAKŁADU POGRZEBOWEGO NA MOKOTOWIE

 

Oprócz usług pogrzebowych nasz zakład pogrzebowy proponuje także całoroczną opiekę nad grobami na terenie dowolnego cmentarza w Warszawie, także w okolicach Mokotowa. Zajmujemy się także oprawą muzyczną uroczystości pogrzebowych, publikacją nekrologów oraz realizacją zamówień na wiązanki pogrzebowe, Jeżeli są Państwo zainteresowani – zapraszamy do kontaktu. 

usługi pogrzebowe warszawa mokotów