Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/7

Zakład pogrzebowy Warszawa Mokotów

USŁUGI POGRZEBOWE – MOKOTÓW

Nasz zakład pogrzebowy jest do dyspozycji wszystkich klientów w obrębie dzielnicy Mokotów i całej Warszawy przez 24 h na dobę. Świadczymy kompleksowe usługi pogrzebowe na Mokotowie, w skład których wchodzą:
– CAŁODOBOWY TRANSPORT ZMARŁYCH KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY
– PROFESJONALNE PRZYGOTOWANIE CIAŁA ZMARŁEGO DO POCHÓWKU
– PRZYGOTOWANIE DO KREMACJI
– POMOC W ZAŁATWIENIU WSZELKICH FORMALNOŚCI W URZĘDACH, SZPITALACH, ZARZĄDACH CMENTARZY
– ORGANIZACJA UROCZYSTOŚCI POGRZEBOWEJ NA MOKOTOWIE W TYM M.IN. TRANSPORT ŻAŁOBNIKÓW I REALIZACJA INNYCH ŻYCZEŃ RODZINY
– REALIZOWANIE ZAMÓWIONYCH WIEŃCÓW I WIĄZANEK
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży pogrzebowej. Zatrudniamy certyfikowanych tanatologów, którzy z zachowaniem pełnej godności przygotują osobę zmarłą do ostatniej drogi. Jeżeli taka jest wola rodziny, odbierzemy ciało zmarłego zarówno ze szpitala Czerniakowskiego przy ul. Stępińskiej 19/25 jak i szpitala Klinicznego MSWiA przy ul. Wołoskiej 137 i przewieziemy do naszej chłodni, aby zająć się profesjonalnym przygotowaniem do ostatniego pożegnania.
W naszej pracowni florystycznej zgodnie z życzeniem wykonamy kompozycje kwiatowe dostosowane do gustu i możliwości finansowych klienta. Realizujemy również zamówienia na kwiaty z możliwością odbioru w naszym punkcie na Mokotowie. Nasz zespół praktyków usług pogrzebowych w sposób fachowy i przystępny doradzi, zorganizuje, obsłuży i dopilnuje właściwego przebiegu uroczystości pogrzebowej.
Dewizą naszego zakładu pogrzebowego jest maksymalne odciążenie we wszelkich możliwych formalnościach, tak by rodzina mogła w spokoju i godnie pożegnać swoich bliskich.

ZAKŁAD POGRZEBOWY MOKOTÓW – CENNIK

W zależności od tego, czy chcą Państwo zorganizować tradycyjny pogrzeb z trumną, czy też pogrzeb urnowy, cennik usług pogrzebowych będzie się różnił. W przypadku pochówku na terenie cmentarza na warszawskim Mokotowie, przykładowe koszty pogrzebu z trumną to kwota od 4400 zł brutto. Cena ta zawiera kompleksową obsługę pogrzebu na Mokotowie, kompletną trumnę z tabliczką, transport, pomoc w załatwieniu formalności, pamiątkowe obrazki i obsługę biura. Niezależnie od wybranej formy pochówku, do ceny należy doliczyć koszt mszy św., otwarcia i zamknięcia grobu oraz przygotowania osoby zmarłej. Msza pogrzebowa może odbyć się przy cmentarzu, na którym znajduje się grób rodzinny jak również w parafii osoby zmarłej. Do załatwienia mszy przy cmentarzu konieczna jest zgoda z parafii, którą, w zależności od przynależności, można uzyskać w jednym z poniższych kościołów:
– św. Andrzeja Boboli ul. Rakowiecka 61
– Matki Bożej Anielskiej ul. Modzelewskiego 98a
– NMP Królowej Wyznawców na Siekierkach ul. Gwintowa 3
– NMP Matki Kościoła ul. Domaniewska 20
– NMP Matki Miłosierdzia ul. Św. Bonifacego 9
– NMP Matki Zbawiciela ul. Olimpijska 82/84
– św. Antoniego Marii Zaccarii ul. Jana III Sobieskiego 15
– św. Bonifacego ul. Czerniakowska 2/4
– św. Kazimierza ul. Chełmska 21a
– św. Maksymiliana Kolbego ul. Rzymowskiego 35
– św. Michała Archanioła ul. Puławska 95
– św. Stefana Króla Wyznawcy ul. Czerniakowska 137
– św. Szczepana ul. Św. Szczepana 1
– św. Tadeusza Apostoła ul. Goraszewska 16

INNE USŁUGI NASZEGO ZAKŁADU POGRZEBOWEGO NA MOKOTOWIE

Oprócz usług pogrzebowych nasz zakład pogrzebowy proponuje także całoroczną opiekę nad grobami na terenie dowolnego cmentarza w Warszawie, także w okolicach Mokotowa. Zajmujemy się także oprawą muzyczną uroczystości pogrzebowych, publikacją nekrologów oraz realizacją zamówień na wiązanki pogrzebowe, Jeżeli są Państwo zainteresowani – zapraszamy do kontaktu.
Jakubisiak – firma pogrzebowa Warszawa Mokotów

usługi pogrzebowe warszawa mokotów