Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/7

Mokotów

MOKOTÓW – NASZE USŁUGI POGRZEBOWE

Nasz zakład pogrzebowy jest do dyspozycji wszystkich klientów w obrębie dzielnicy Mokotów i całej Warszawy przez 24 h na dobę. Świadczymy kompleksowe usługi pogrzebowe, w skład których wchodzą:

  • PROFESJONALNE PRZYGOTOWANIE CIAŁA ZMARŁEGO DO POCHÓWKU
  • PRZYGOTOWANIE DO KREMACJI
  • CAŁODOBOWY TRANSPORT ZMARŁYCH KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY
  • POMOC W ZAŁATWIENIU WSZELKICH FORMALNOŚCI W URZĘDACH, SZPITALACH, ZARZĄDACH CMENTARZY
  • ORGANIZACJA UROCZYSTOŚCI POGRZEBOWEJ W TYM M.IN. TRANSPORT ŻAŁOBNIKÓW I REALIZACJA INNYCH ŻYCZEŃ RODZINY
  • REALIZOWANIE ZAMÓWIONYCH WIEŃCÓW I WIĄZANEK

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży pogrzebowej. Zatrudniamy certyfikowanych tanatologów, którzy z zachowaniem pełnej godności przygotują osobę zmarłą do ostatniej drogi. W naszej pracowni florystycznej zgodnie z życzeniem wykonamy kompozycje kwiatowe dostosowane do gustu i możliwości finansowych klienta. Realizujemy również zamówienia na kwiaty z możliwością odbioru w naszym punkcie na Mokotowie. Nasz zespół praktyków usług pogrzebowych w sposób fachowy i przystępny doradzi, zorganizuje, obsłuży i dopilnuje właściwego przebiegu uroczystości pogrzebowej.

Dewizą naszego zakładu pogrzebowego jest maksymalne odciążenie we wszelkich możliwych formalnościach, tak by rodzina mogła w spokoju i godnie pożegnać swoich bliskich.

INNE USŁUGI NASZEGO ZAKŁADU POGRZEBOWEGO

Oprócz usług pogrzebowych nasz zakład proponuje także całoroczną opiekę nad grobami na terenie dowolnego cmentarza w Warszawie, także w okolicach Mokotowa. Zapraszamy do kontaktu.

 

usługi pogrzebowe warszawa mokotów