Wiązanki i wieńce pogrzebowe

Kwiaty są nieodłącznym elementem każdej ceremonii pogrzebowej oferujemy państwu wieńce od 250 zł, wiązanki oraz inne kompozycje kwiatowe. Nasi uzdolnieni pracownicy przygotują, zgodnie z Państwa życzeniem, piękne wieńce i wiązanki, z wyjątkową precyzją i dbałością o szczegóły.

Wieńce Pogrzebowe – Wieniec Warszawa

Nasze wyroby wykonywane są ze świeżych kwiatów pod dane zamówienie we własnej pracowni bukieciarskiej. Serdecznie zapraszamy także do odwiedzin naszej kwiaciarni online: wieniecwarszawa.pl.
Jesteśmy doświadczoną firmą, która oferuje usługi pogrzebowe wykonywane w rzetelny i godny polecenia sposób. Pragniemy odciążyć osoby będące w smutku po stracie bliskiej im osoby. W tym celu zajmujemy się wszelkimi kwestiami, które są niezbędne do organizacji pochówku i ceremonii pogrzebowej.
Świadczymy usługi w zakresie przewozu zmarłych na terenie całego kraju, a następnie organizacji ceremonii pogrzebowej w obrządku religijnym lub świeckim. Dopełniamy formalności w urzędach, ZUS-ie, kościele, cmentarzu oraz w szpitalu. Na życzenie rodziny organizujemy kremację. Zapewniamy oprawę muzyczną, nagłośnienie oraz fotorelacje z przebiegu uroczystości. Oferujemy możliwość całorocznej opieki nad grobem. W sprzedaży posiadamy trumny, urny, aluminiowe tabliczki oraz inne akcesoria zapewniające należytą oprawę uroczystości

Nasza siedziba znajduje się w mieście Warszawa. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 22 435-73-26. (zamówienia wyrobów pogrzebowych, wieńcy i wiązanek ) lub osobistego.

1-wiazanka-storczyk-gozdzik06-wieniec-roza