Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/7

Śp. Jacek Król

Data śmierci

26.03.2024 r.

Wiek

61 lat

Nabożeństwo żałobne odbędzie się 04.04.2024 roku o godz. 12:15 w kościele św. Marii Magdaleny w Magdalence przy ul. ks. Słojewskiego 19, po którym nastąpi odprowadzenie na cmentarzu Komunalnym Południowym w Antoninowie, od Bramy Wschodniej do grobu rodzinnego.

kościół

cmentarz

Zamieść kondolencje

2 komentarze

  1. Wielkie wyrazy współczucia dla tych którzy mieli zaszczyt poznać Jacka. Szczególnie dla rodziny i bliskich ale także dla wielu dalszych, dla których był nietuzinkowym, czasami nieco ekscentrycznym, ale zawsze ciekawym i inspirującym człowiekiem.
    W życiu spotykamy wielu ludzi, ale zaledwie garstka z nich ma ogromną wiedzę, charyzmę i bezpośredniość obok której nie da się przejść obojętnie. Świat w którym żyjemy jak nigdy wcześniej cierpi na brak takich osób, a wraz z odejściem Jacka ma ich jeszcze o jedną mniej. Chciałbym napisać coś kojącego, pokrzepiającego, ale nic nie przychodzi mi do głowy, jedyne co ciśnie się na usta to tylko: Współczuję nam wszystkim.

  2. Najgorętsze wyrazy współczucia z powodu śmierci Pana Jacka, wspaniałego,szlachetnego Człowieka przesyłam dla Rodziny i Wszystkich Bliskich.🌿🪻🍀

Kondolencje

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *