Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/7

Przedsiębiorstwo Pogrzebowe Jakubisiak podczas pandemii

Szanowni Państwo,

w związku z ogłoszoną epidemią, mając na uwadze zdrowie i dobro naszych klientów, a także myśląc o naszym zespole i dla naszego wspólnego dobra, wprowadzamy następujące zasady i procedury minimalizujące możliwość rozprzestrzeniania zakażenia:

 

W pierwszej kolejności i w każdym przypadku preferujemy kontakt telefoniczny.

 

Zgłoszenia i realizacje odbioru osób zmarłych realizowane są przez całą dobę, jednakże obowiązkiem osoby dokonującej zgłoszenia jest podanie informacji o podejrzeniu zakażenia chorobą zakaźną, stwierdzeniu zakażenia chorobą zakaźną, odbywanym okresie kwarantanny zarówno wśród bliskich osoby zmarłej jak i jej samej.

 

Na wskazany przez rodzinę adres mailowy wysyłamy kompendium zawierające najistotniejsze informacje o kolejnych krokach postępowania przy organizowaniu ceremonii pogrzebowych.

W przypadku braku możliwości skorzystania z Internetu, nasz pracownik przekaże wszystkie informacje telefonicznie, dzwoniąc pod wskazany przez rodzinę numer. Staramy się aby wszelkie formalności mogły zostać dopełnione podczas jednej wizyty w biurze.

Ograniczamy do minimum kontakty osobowe w naszych biurach, dlatego prosimy aby najpilniejsze sprawy załatwiane były maksymalnie przez 2 osoby jednocześnie, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Prosimy o korzystanie ze środków dezynfekujących znajdujących się w biurach.

Możecie Państwo liczyć na naszych profesjonalnych pracowników, którzy udzielą pomocy w kwestiach formalnych, organizacyjnych oraz doradzą przy wyborze odpowiednich akcesoriów pogrzebowych. Poprzez indywidualne podejście wspieramy rodziny i przyjaciół tych, których niestety nie ma już z nami. Tel. 24h 504 044 418